X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak można odwrócić uwagę od bólu?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 17:20
- Ma być naturalnie, normalnie, można przyjść z psem. Swoją pracę traktuję jako pasję - mówi fizjoterapeuta Robert Górski.
Audio
  • "Pan rowerek" - niezwykły fizjoterapeuta z Sobieszowa (Instrukcja obsługi człowieka/ Trójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Kzenon/Shutterstock

Dzięki indywidualnej praktyce fizjoterapii Robert Górski stara się dostosować tryb pracy do potrzeb swoich pacjentów. Jego pasją są rowery i to na nich często przyjeżdża do chorych, co sprawiło, że dorobił się u dzieci przydomka "pan rowerek". Pomaganie innym, zarówno fizycznie jak i psychicznie, to dla niego największa radość.

- W publicznej służbie zdrowia przy rehabilitacji nie ma indywidualizacji usług w stosunku do potrzeb pacjenta. Zwykle w pracy spędzam dość dużo czasu, więc również z pobudek egoistycznych muszę sobie zapewnić jak najlepsze warunki, a budowanie relacji z ludźmi jest do tego najlepszym rozwiązaniem - opowiada Robert Górski, fizjoterapeuta z Sobieszowa.

O tym, jak można odwrócić uwagę od bólu, mówimy w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Data emisji: 15.05.2017
Godzina emisji: 11.13

sm/ei

Czytaj także

Jak dbać o pompę, bez której nie ma nas?

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2016 16:45
- Nikt nie wie lepiej od nas samych, jak się czujemy. Jest taki moment, kiedy odczuwamy dyskomfort w samopoczuciu lub w różnych częściach ciała. Warto się wówczas zatrzymać i zapytać, z jakiego powodu tak się dzieje - mówi Emilia Żurek, psychosomatoanalityk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magia "olewania" poprawi nasze życie

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2017 21:28
- Magia polega na tym, by dać przestrzeń rzeczom, którymi się chcemy zajmować, bo inaczej będziemy przeciętni we wszystkim - mówi psycholog dr Barbara Zych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poniedziałkowy zimny prysznic z "Człowiekiem lodu"

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2017 17:20
Doładowanie powietrzem i zimne kąpiele działają jak lekarstwo i nic nie kosztują. Trzeźwy umysł, spokój i opanowanie to tylko niektóre z korzyści, jakie przynoszą te dobrodziejstwa natury.
rozwiń zwiń