Wiele dróg do szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2017 13:30
Gość tej audycji to osoba niezwykła. Perkusistka, romanistka, podróżniczka i... można tak długo wymieniać. O swoich licznych pasjach opowiadała w Trójce Dorota Piotrowska.
Audio
  • Wiele dróg do szczęścia (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Free-Photos/Pixabay

– Nie potrafię ograniczyć się do jednej rzeczy. Mam wrażenie, że dzięki moim różnym zainteresowaniom utrzymuję równowagę – zaznacza rozmówczyni Grażyny Dobroń. Dorota Piotrowska wiecznie poszukuje. Uczyła w szkole, pracowała w restauracji, później nawet przy ONZ. Jej największą pasją była jednak od zawsze muzyka, a konkretnie perkusja.

W jakich prestiżowych szkołach pobierała nauki? Gdzie, po wielu podróżach, w końcu osiadła? Wszystko to i jeszcze więcej w załączonym nagraniu rozmowy. Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Gość: Dorota Piotrowska
Data emisji: 25.09.2017
Godzina emisji: 11.15

ml/mk

Czytaj także

Z nowotworem można sobie poradzić!

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2017 15:00
– Coraz więcej mówimy o genetyce. Coraz więcej wiemy o tym, że styl życia ma znaczenie, że są nowotwory warunkowane dziedzicznie, ale najistotniejsze są czynniki środowiskowe – podkreśla dr Dorota Kiprian.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magdalena Nowakowska. Uzależniona od aktywności

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2017 12:00
Ma 25 lat, waży tylko 49 kg, jest pięknie zbudowana i silna… W "Instrukcji obsługi człowieka" spotkanie z mistrzynią Europy i czwartą zawodniczką świata w karate.
rozwiń zwiń