X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Pusty żołądek to pokrzepienie dla ducha"

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2017 13:57
– Post nie jest przykry. Daje poczucie lekkości, radości życia i pięknego myślenia – mówi autorka audycji "Instrukcja obsługi człowieka".
Audio
  • "Pusty żołądek to pokrzepienie dla ducha" (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Andrey Yurlov/Shutterstock.com

W naszym kraju przybywa otyłych dorosłych i dzieci, a my na zakupach bezmyślnie wrzucamy do koszyków za dużo produktów. – Czy pamiętamy jeszcze, że istnieje przedświąteczny post? – pyta dziennikarka Trójki Grażyna Dobroń. – Jeśli nie, przychodzi nam z pomocą mądrość ojców pustyni i benedyktyńska propozycja wyhamowania. To okazja, by pozbyć się niechcianego, zacząć dbać o harmonijny rozwój duszy i ciała, zmienić nawyki żywieniowe, pobyć w ciszy, porozmawiać ze sobą i z Bogiem – dodaje.

Grażyna Dobroń tłumaczy w audycji, dlaczego "pusty żołądek to pokrzepienie dla ducha", i zdradza, gdzie można zakosztować przyjemności płynących z postu.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Data emisji: 23.11.2017
Godzina emisji: 11.13

iwo/ab

Czytaj także

Rzucenie palenia to ledwie pierwszy krok

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2017 16:00
Pierwszy krok może być najważniejszy, ale jest całkowicie pozbawiony sensu, jeśli nie pójdą za nim dalsze działania. Identycznie jest w profilaktyce nowotworowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na czym polega terapia prowokatywna?

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2017 13:32
Osiemdziesiąt procent naszego czasu żyjemy na tzw. autopilocie. Mamy swoje nawyki, przyzwyczajenia, stereotypy i według nich działamy. Co, kiedy zorientujemy się, że to nam nie służy?
rozwiń zwiń