X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy można odpocząć wędrując po zatłoczonych szlakach?

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2018 12:00
Tegoroczne lato dopiekło Polakom. Upały męczyły, ale to nie przeszkadzało turystom, którzy tłumnie odwiedzali Karkonosze.
Audio
  • Czy można odpocząć na popularnych obleganych szlakach? (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Śnieżka
ŚnieżkaFoto: przemokrzak/Pixabay

Grażyna Dobroń, która niedawno odwiedziła Śnieżkę, zauważyła, że na szczycie góry posiłki są bardzo drogie, do picia serwuje się tylko wodę gazowaną i piwo, a mimo to ludzie stoją w długiej kolejce, by dostać coś do jedzenia. – We mnie nie ma zgody na takie traktowanie człowieka. Dwie godziny stania do wyciągu, potem kolejka pod Domem Śląskim, gdzie króluje piwo, a na górze nie ma nic prócz tego, co można sprzedać za duże pieniądze – przyznała.

Dlaczego zdaniem Grażyny Dobroń ludzie wybierają hałaśliwe szlaki? Czy Polacy potrafią odpoczywać od codziennych problemów? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.  

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Data emisji: 20.08.2018
Godzina emisji: 11.32

abi/kw

Czytaj także

Mieczysław Ropiński: człowiek potrzebuje bliskości

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2018 11:45
Po raz kolejny misjonarz Mieczysław Ropiński spotkał się z Grażyną Dobroń. Tym razem rozmawiali o bliskości i wartości siedzenia przy wspólnym stole. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Renia Rutkowska: mam radość w tym co robię

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2018 11:45
Rozmówczyni Grażyny Dobroń w przeszłości pracowała w mieście. Piastowała wazne stanowiska, prowadziła z mężem restaurację. Do czasu. Na przeszkodzie stanęło jej zdrowie. Wtedy rodzina Rutkowskich podjęła decyzję o całkowitej zmianie swojego planu na życie.
rozwiń zwiń