Wszystko, co najważniejsze dla kobiet

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 11:45
– U nas kobieta, która chce robić karierę i jednocześnie spełniać się w życiu prywatnym, na poważnie powinna wziąć sobie do serca to, że dbanie o własną regenerację jest tak samo ważne jak kompetencja i angażowanie się w pracę – mówi Grażyna Dobroń.
Audio
  • Jak powinny o siebie dbać kobiety? (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com

– Każda z nas doskonale wie, że niewyspana czy zmęczona nic nowego nie wymyśli, ma mniej cierpliwości i wszystko ją irytuje. Dbanie o siebie to nie tylko makijaż i eleganckie ubrania, podczas gdy w środku nerwy na spinki. Powoli do nas dociera, że dobre dbanie o siebie to uważność na własne potrzeby – opowiada autorka audycji.

Na jakie trzy rodzaje dzielą się kobiety? Jak powinny dbać o siebie, w zależności od tego, do której z tych grup się zaliczają? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Data emisji: 11.03.2019
Godzina emisji: 11.28

ml/mk

Czytaj także

Jak żyć bez stresu?

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2019 11:30
– Mózg jest tak zaprogramowany, by pracować w bezstresowym świecie – zaznacza autorka audycji Grażyna Dobroń. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak troszczyć się o naszą wątrobę?

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2019 11:45
Pracuje bez skarg i zażaleń. Nie boli, bo nie jest unerwiona, ale gdy jest przeciążona, uciska inne narządy i zaczynać dawać się we znaki. Co robić, aby nasza wątroba funkcjonowała bez zarzutów? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karkonoska Dolina Szczęścia pełna norweskich wpływów

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 11:29
– Chcieliśmy pokazać kawałek Skandynawii. Wrócić do tych tradycji, które tutaj były ponad 100 lat temu. Zależało nam na różnorodności. Jest tu 9 domów, każdy ma inną stylistykę, inny kolor i każdy ma swojego patrona – opowiada o Marcin Rogoża, który wraz z bratem dba o Dolinę Szczęścia.
rozwiń zwiń