Wiosna, czyli idealny czas na zmiany!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2019 11:45
– Mam same dobre wiadomości z naszej globalnej wioski. O tym jak ludzie podejmują niespodziewane, ale fantastyczne decyzje – mówi Grażyna Dobroń. 
Audio
  • Czas na wiosenne postanowienia (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/im_coco

– Co zawsze określa wiosnę? Słowo "ożywcza". To nic, że bywa kapryśna, ale każdy czuje, że jeśli nawet na wierzchu pozornie niewiele się dzieje, to w korzeniach buzuje. Synonimem wiosny jest zmiana. Najlepsze postanowienia, te w których możemy wytrwać, dzieją się właśnie teraz, bo człowiek też ożywa wewnętrznie, nabiera siły i tworzy w sobie moc zmian – zaznacza autorka audycji. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której Grażyna Dobroń podaje przykłady zmian i ludzi, którzy rozsiewają wokół siebie dobro. 

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Data emisji: 1.04.2019
Godzina emisji: 11.31

kw

Czytaj także

Wszystko, co najważniejsze dla kobiet

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 11:45
– U nas kobieta, która chce robić karierę i jednocześnie spełniać się w życiu prywatnym, na poważnie powinna wziąć sobie do serca to, że dbanie o własną regenerację jest tak samo ważne jak kompetencja i angażowanie się w pracę – mówi Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wycieczka do Muzeum Sentymentów

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2019 11:50
– Mam szczęście do ludzi! Wciąż poznaje takich, dla których praca nie jest całym światem. Rozwijają pasje, spełniają marzenia – mówiła w audycji Grażyna Dobroń, która spotkała się z Andrzejem Olszewskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dieta w walce z Hashimoto

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 11:50
– Dr Izabella Wentz to szczęśliwa, uśmiechnięta farmaceutka, która 10 lat cierpiała, zanim zdiagnozowano u niej Hashimoto. Dziś sama daje rady chorym na ten rodzaj zapalenia tarczycy. – mówi Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń