X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Renata Górna: życie jest sztuką

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2019 11:35
Renata Górna, to, jak określa ją Grażyna Dobroń, "artystka – ekonomistka", a także właścicielka ośrodka wypoczynkowego Siedlisko Sztuki w Dziwiszowie na Dolnym Śląsku.
Audio
  • Rozmowa z Renatą Górną – właścicielką "Siedliska Sztuki" w Dziwiszowie (Instrukcja Obsługi Człowieka/Trójka)
Góry Karkonosze
Góry KarkonoszeFoto: shutterstock.com/Michal Ludwiczak

Zlokalizowane w pobliżu malowniczych karkonoskich szlaków Siedlisko Sztuki jest nazywane również "azylem dla dorosłych". Można tam nie tylko dobrze zjeść, ale i aktywnie spędzić czas na wędrówkach, podziwiać witraże i ceramikę oraz obrazy namalowane w tamtejszych plenerach.

– Życie jest sztuką doświadczania, przeżywania, która otwiera nas każdego dnia na to, co piękne, począwszy od pierwszego promyka słońca, przez poranne śniadanie, cudowny zachód słońca, a przede wszystkim przez spotkanie z drugim człowiekiem – opowiada Pani Renata – Najistotniejsze jest to, jak żyjemy, jaką energią i jakimi ludźmi się otaczamy – dodaje.

Co doprowadziło do tego, że Pani Renata zrezygnowała z dotychczasowego życia w Łodzi i zamieszkała w Karkonoszach? Jak zyskała tam spokój ducha? Tego dowiedzą się Państwo, słuchając dołączonej audycji.

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń 
Gość: Renata Górna (ośrodek Siedlisko Sztuki w Dziwiszowie)
Data emisji: 24.06.2019
Godzina emisji: 11.30

kr/ml

Czytaj także

Slow life w Krainie Wygasłych Wulkanów

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 12:00
Ewelina i Krzysztof stworzyli miejsce dla osób pragnących skosztować nie tylko slow foodowych potraw, ale i nieco wolniejszego trybu życia.
rozwiń zwiń