Renata Górna: życie jest sztuką

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2019 11:35
Renata Górna, to, jak określa ją Grażyna Dobroń, "artystka – ekonomistka", a także właścicielka ośrodka wypoczynkowego Siedlisko Sztuki w Dziwiszowie na Dolnym Śląsku.
Audio
  • Rozmowa z Renatą Górną – właścicielką "Siedliska Sztuki" w Dziwiszowie (Instrukcja Obsługi Człowieka/Trójka)
Góry Karkonosze
Góry KarkonoszeFoto: shutterstock.com/Michal Ludwiczak

Zlokalizowane w pobliżu malowniczych karkonoskich szlaków Siedlisko Sztuki jest nazywane również "azylem dla dorosłych". Można tam nie tylko dobrze zjeść, ale i aktywnie spędzić czas na wędrówkach, podziwiać witraże i ceramikę oraz obrazy namalowane w tamtejszych plenerach.

– Życie jest sztuką doświadczania, przeżywania, która otwiera nas każdego dnia na to, co piękne, począwszy od pierwszego promyka słońca, przez poranne śniadanie, cudowny zachód słońca, a przede wszystkim przez spotkanie z drugim człowiekiem – opowiada Pani Renata – Najistotniejsze jest to, jak żyjemy, jaką energią i jakimi ludźmi się otaczamy – dodaje.

Co doprowadziło do tego, że Pani Renata zrezygnowała z dotychczasowego życia w Łodzi i zamieszkała w Karkonoszach? Jak zyskała tam spokój ducha? Tego dowiedzą się Państwo, słuchając dołączonej audycji.

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń 
Gość: Renata Górna (ośrodek Siedlisko Sztuki w Dziwiszowie)
Data emisji: 24.06.2019
Godzina emisji: 11.30

kr/ml

Czytaj także

Slow life w Krainie Wygasłych Wulkanów

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 12:00
Ewelina i Krzysztof stworzyli miejsce dla osób pragnących skosztować nie tylko slow foodowych potraw, ale i nieco wolniejszego trybu życia.
rozwiń zwiń