Kilka słów o wzruszeniu i wdzięczności

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 11:40
– Kiedy czytamy gazety i słuchamy wiadomości, nasz świat może wydawać się piekłem. Gdzie spokój, zadowolenie, refleksja, wdzięczność, poruszenie serca? Gdzie szukać swoich bezpiecznych stref? – zastanawia się Grażyna Dobroń.
Audio
  • Wdzięczność za to dobre i wzruszenie tym, co złe (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/fizkes

– Ten azyl mamy w sobie. To jest cisza, która jest naszą własną, głęboką i prawdziwą naturą. Możemy, a nawet powinniśmy zaglądać tam jak najczęściej. Za to powinniśmy być wdzięczni, za to, że mamy taką możliwość. Możemy być wdzięczni za talenty, które dostaliśmy, rzeczy, z których jesteśmy najbardziej dumni. Podziękujmy za to, co mamy dobrego. Życie na Ziemi jest prezentem, ale zadowolenie, radość, spełnienie to nasz wybór – mówi autorka audycji.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń 
Data emisji: 13.01.2020
Godzina emisji: 11.30

kr/mk

Czytaj także

Na zabiegany, przedświąteczny czas

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2019 11:35
– Choć łatwiej jest kochać święta z dzieciństwa, niż te sprzed roku, nie bójmy się zacząć od nowa – radzi Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pewnym krokiem w Nowy Rok

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2019 11:35
– Sama zabawa niczego nie zmieni w naszym życiu. 31 grudnia proszę obowiązkowo i z sensem zamknąć jedne drzwi i otworzyć kolejne – namawia Grażyna Dobroń. No dobrze, ale od czego zacząć?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pożary w Australii – globalny problem

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2020 11:35
– Na razie nie umiem się cieszyć tym, że nadszedł nowy rok. Śledzę i przeżywam to, co dzieje się w Australii. Najgorsze, że ten ogień wzniecił człowiek… – mówi Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń