X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bycie mamą to wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2011 12:45
- Nie jest łatwo: człowiek głupieje, szczególnie młoda mama, która nie ma jeszcze doświadczenia, która się boi, czyta poradniki, dzwoni po lekarzach - mówi Aneta Styńska, psycholog, mama dwójki dzieci.
Audio

- Jak już się przewalczy w sobie świadomość, że jest się złą mamą i pomyśli: urodziłam, to jest moje dziecko, wiem najlepiej, czego mu potrzeba, to jest naprawdę łatwiej - mówi gość Grażyny Dobroń. Zdaniem psycholog zaufanie własnemu instynktowi macierzyńskiemu daje stabilność i siłę.

Aneta Styńska przyznaje, że dzieci zmieniły jej podejście życia. - To czego się nauczyłam przy dzieciach, to żeby żyć dniem teraźniejszym. Owszem, mieć jakieś plany na przyszłość, snuć je, ale nie traktować ich jak wyroczni - tłumaczy. Psycholog uważa, że taka nastawienie pozwala uniknąć stresu, pośpiechu i niepotrzebnych nerwów.

Aby wysłuchać całej audycji, wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

Audycji "Instrukcja obsługi człowieka" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45.

(pg)

Zobacz więcej na temat: boks dzieci Grażyna Dobroń

Czytaj także

Narodziny mamy

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2011 11:42
- Proces rodzenia się mamy, tworzenia się więzi, miłości, to są tygodnie, miesiące, czasem nawet lata kontaktu z dzieckiem, pielęgnacji, przebywania z nim - mówiła Barbara Korczyńska, psycholog, mama 5-miesięcznej Matyldy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mamy wychodzą z domu

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2011 08:27
Nie chcą już tylko "siedzieć" w domu z dziećmi. Postanowiły, że wyjdą do ludzi. I same przygotowały sobie miejsca spotkań.
rozwiń zwiń