Ten typ wie najlepiej

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2011 12:33
- Generalissimus Kontrolus, wie, co dla jego kobiety, bo tak określa swoją partnerkę, jest dobre - mówił Mirosław Słowikowski, trener biznesu i autor typologii.
Audio

Generalissimus Kontrolus w pierwszej fazie związku może wydawać się ideałem.                - Odprowadzi, przyprowadzi, będzie bronił rzuci się na pomoc staruszce, którą atakują źli ludzie. Męski, asertywny, wygadany - opisywał w Trójce Mirosław Słowikowski, autor typologii męskich osobowości.

Jednak kiedy mija faza zauroczenia okazuje się, że jego opiekuńczość  jest tak naprawdę próbą kontroli, a jego zdecydowane sądy i przekonanie, że wszystko wie najlepiej stają się nie do zniesienia.

- W pewnym momencie życia jest tak, że wokół Generalissmusa już nie ma nikogo. Jest tylko jego idea prawości, sprawiedliwości. Wszyscy już uciekli, nikt z nim nie wytrzymał, bo on wiedział, co jest dla wszystkich dobre - mówił gość Grażyny Dobroń.

W kolejne poniedziałki w "Instrukcji obsługi człowieka" będą prezentowana kolejne typy męskiej osobowości.

 

Aby usłyszeć, jaki wpływ nauka ma na nasze zdrowie, wystarczy kliknąć ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj".

Audycji "Instrukcja obsługi człowieka" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45.

(pg)

Czytaj także

Instrukcja obsługi Twojego faceta

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2011 11:17
- Tę książkę napisaliśmy z miłości do kobiet. To jest - na wesoło - poradnik, jak sobie poradzić z nami, obrzydliwymi facetami – opowiadają Tomasz Curlej i Mirosław Słowikowski, terapeuci i trenerzy rozwoju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ten typ tak ma

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2011 11:55
Dramaticus Histericus jest niezwykle kreatywny, ma ciągle nowe pomysły, ale czy można go pokochać? W każdy poniedziałek omawiamy jeden typ męskiej osobowości.
rozwiń zwiń