X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wiosna, czas się zakochać!

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2012 16:00
- Zakochanie to „choroba”, która powoduje, że mamy mniejszy krytycyzm wobec innych ludzi i więcej akceptacji dla wad czy nawyków - mówi Marek Rożalski, trener komunikacji.
Audio
Wiosna, czas się zakochać
Foto: flicr.com/tanya_little/lic.CC

Marek Rożalski, ekspert od komunikacji interpersonalnej wyjaśnia, dlaczego właśnie wiosną najłatwiej się zakochać oraz dlaczego za sprawą letniego zauroczenia nie dostrzegamy różnych wad naszych nowych parterów. - Patrzymy na radosną, uśmiechniętą buzię, która zerka w słońce i jest na tyle ciekawa, że przestajemy myśleć czy warto czy nie warto, po prostu brniemy w uczucie - opowiada gość Grażyny Dobroń.

Stan zakochania przypomina objawami jednostkę chorobową, również popularną wiosną - przeziębienie. - Człowiek ma zawroty głowy, nie wie czego się spodziewać, ale nawet z katarem można się w kimś zakochać na zabój, bo wiosna to czas miłości - tłumaczy gość Trójki. Zdaniem eksperta wiosenne zauroczenie moze być doskonałą przymiarką do prawdziwego, głębszego uczucia czy związku. - Gdy czujemy pewien rodzaj zachwytu, radości i ciekawości drugiego człowieka, od razu bardziej chce nam się żyć - przekonuje trener komunikacji.

 

Jak poradzić sobie z "dziwnym" stanem zakochania i cieszyć się wiosną w parze, posłuchaj całej audycji "Instrukcja obsługi człowieka – 22 marca 2012”.

(ed)

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń przeziębienie

Czytaj także

Niech Cię piorun sycylijski trzaśnie!

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2012 21:00
Wielkie marzenia posuwają nas naprzód, dzięki temu, że jesteśmy w stanie zwariować dla jakiejś sprawy, możemy mury przenosić i dokonywać niemożliwego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Docieplajmy emocje

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2012 13:02
Po wielu tygodniach zimowej aury, nasz organizm może być przemarznięty. Warto jednak zadbać nie tylko o dłonie i stopy, ale także nasze wnętrze!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdy związek zamienia się w więzienie

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2012 14:41
- Relacje między ludźmi pełne są oczekiwań, potrzeb, zranień. Ta układanka to często trudny kawałek chleba. Jeśli jednak towarzyszy jej długotrwałe cierpienie mamy do czynienia ze związkiem toksycznym - mówiła w Trójce psycholog Barbara Korczyńska.
rozwiń zwiń