X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowa era relacji międzyludzkich

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2012 18:00
- Z pragmatycznego punktu widzenia opłaca się ufać, że świat nie polega na tym, że ktoś jest zły albo dobry, tylko że ktoś robi coś, co jest przydatne dla niego - mówi Marek Rożalski, trener komunikacji.
Audio
  • "Instrukcja obsługi człowieka" - 16 kwietnia 2012
Nowa era relacji międzyludzkich
Foto: Glow Images/East News

Grażyna Dobroń przypomina, że coraz częściej forsowana jest filozofia, by nie szukać szczęścia w drugim człowieku, nie uzależniać od niego życia, że koniec końców sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie, a ludzie, których spotykamy po drodze to są nasi przyjaciele albo nauczyciele. - Zaczyna się nowa era kontaktów między ludźmi pełna akceptacji, czyli zgody na to, co dostaję - przekonuje Marek Rożalski.
Gość Trójki wyjaśnia, że kiedyś ta postawa była bliska naiwności, ale nie jest z nią tożsama, ponieważ w tym nowym myśleniu, gdzie zaufanie do innych ludzi odgrywa dużą rolę, żyje się łatwiej i zdrowiej. - Opłaca się myśleć, że człowiek, którego spotykam jest moim przyjacielem - podkreśla ekspert.
Dlaczego chcemy żyć inaczej niż nasi rodzice oraz jak odnaleźć harmonię w sobie, posłuchaj całej audycji "Instrukcja obsługi człowieka - 16 kwietnia 2012".
Audycji "Instrukcja obsługi człowieka" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45. Zapraszamy.

(ed)

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń rodzice

Czytaj także

Odnaleźć ciszę w sobie

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 15:00
W dzisiejszym świecie trudno o ciszę, czasem jest ona dla nas wręcz niewygodna. Ale to właśnie dzięki niej możemy pracować nad sobą, rozwijać się, stawać bardziej kreatywnymi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strach podcina skrzydła

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 12:58
- Jesteśmy wytrenowani w tym, żeby się bać i przewidywać, że coś złego nas spotka. Tworzymy czarne scenariusze. Trudniej wyobrazić sobie, że jutro spotka nas naprawdę piękna niespodzianka, ale warto! - mówi w Trójce Marek Rożalski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiosna, czas się zakochać!

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2012 16:00
- Zakochanie to „choroba”, która powoduje, że mamy mniejszy krytycyzm wobec innych ludzi i więcej akceptacji dla wad czy nawyków - mówi Marek Rożalski, trener komunikacji.
rozwiń zwiń