X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W parze jak w drużynie

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 14:04
- Jeśli pozwolimy sobie na dynamikę między partnerami, na dochodzenie do kompromisów, to jest szansa, że coś wspólnego będziemy osiągać. Będziemy szczęśliwi nawet z problemami, jeśli podejdziemy do nich jako drużyna - mówił w Trójce filozof Dawid Rzepecki.
Audio
Kooperatywa - nowa moda?
Kooperatywa - nowa moda?Foto: Glow Images/East News

Jego zdaniem dobrze dobrana para to taka, w której partnerzy potrafią dojść do kompromisu. - Jeśli się to nie udaje, stale istnieją napięcia. Dlatego nie powinniśmy próbować "urabiać" drugiej osoby, ale wychodzić sobie naprzeciw - powiedział Dawid Rzepecki w "Instrukcji obsługi człowieka".

Oczywiście nawyki i przyzwyczajenia są czymś, co możemy modyfikować przez całe życie, aby nie ranić innych i samemu stawać się szczęśliwszym.

- Ale w każdym z nas jest taka głęboka prawda o marzeniu, które mnie spełni w życiu. Dlatego jeśli odkryłem swoją pasję nikt nie może oczekiwac, że od niej odejdę - podkreślił filozof.

W rozmowie z Grażyną Dobroń dodał, że jeśli chcemy razem być szczęśliwi, to nie możemy siebie wzajemnie wsadzić do kuchni czy garażu.

Czy tylko kobiety dążą do zmiany w związku? Dowiesz się słuchając całej "Instrukcji obsługi człowieka - 21 maja 2012".

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń