X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kiedy mężczyzna traci głowę

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 16:00
- Dotychczas mężczyzna zarządzał związkiem, w tej chwili nic nie znaczy, jeżeli kobieta go nie wesprze - mówi Marek Rożalski, trener komunikacji.
Audio
Kiedy mężczyzna traci głowę
Foto: Glow Images/East News

Grażyna Dobroń w Trójce przywołuje badania naukowców amerykańskich i holenderskich, które potwierdzają tezę, że mężczyzna przy pięknej kobiecie naprawdę głupieje. - Chodzi o seksualność, o to by samiec był wybrany przez atrakcyjną samicę. My mężczyźni wiemy, trzeba wtedy być cicho i robić to, co ona każe. Kobieta wtedy rządzi. A ludzie dobierają się po to, by przyszłe dzieci były najwspanialszymi dziećmi świata - komentuje badania Marek Rożalski, trener komunikacji.

Dowiedziono, że obecność kobiet źle wpływa na mózg mężczyzn. Podobna reakcja występuje, kiedy ubożsi studenci elitarnych uniwersytetów są obserwowani przez bogatych kolegów, ich umysły też zwalniają. Grażyna Dobroń wyjaśnia, że najczęściej w przypadku, gdy bardzo skupiamy się na wrażeniu, jakie chcemy wywrzeć, tym trudniej przychodzi nam zachować jasność myślenia. - Nie ma rady, chłopaki, trzeba się na to zgadzać i oddawać kobietom w ręce kierunek rozwoju małżeństwa, wychowywania dzieci - przekonuje Marek Rożalski.
Czy picie porannej kawy w pracy stymuluje nasze myślenie i pomaga w wypełnianiu obowiązków, czy wręcz przeciwnie, dowiesz się słuchając całej "Instrukcji obsługi człowieka - 24 maja 2012".
Audycji można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45. Zapraszamy.

(ed)

Zobacz więcej na temat: dzieci Grażyna Dobroń kawa

Czytaj także

Niech Cię piorun sycylijski trzaśnie!

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2012 21:00
Wielkie marzenia posuwają nas naprzód, dzięki temu, że jesteśmy w stanie zwariować dla jakiejś sprawy, możemy mury przenosić i dokonywać niemożliwego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiosna, czas się zakochać!

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2012 16:00
- Zakochanie to „choroba”, która powoduje, że mamy mniejszy krytycyzm wobec innych ludzi i więcej akceptacji dla wad czy nawyków - mówi Marek Rożalski, trener komunikacji.
rozwiń zwiń