X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zrób sobie przerwę. Odpocznij od życia

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2012 15:00
Kończysz studia, przestajesz się rozwijać i czerpać radość z dotychczasowej pracy, nie wiesz co zmienić w swoim życiu? Zrób sobie przerwę, wyjedź na "gap year"!
Audio
  • "Instrukcja obsługi człowieka" - 22 października 2012
Zrób sobie przerwę. Odpocznij od życia
Foto: markg6/flicr.com/lic. CC

Anna Adamiak zrobiła sobie taką przerwę po latach pracy w korporacji. - Wybrałam się w podróż do Afryki, założyłam, że będę podróżować póki nie skończą mi się pieniądze. Wystaczyło na 8 miesięcy - wspomina i dodaje, że do przeżycia "roku przerwy" nie potrzeba wiele pieniędzy. Można także skorzystać z ofert wolontariatu i połączyć ten czas dla siebie z pomocą innym.

Gość Grażyny Dobroń zapewnia, że "gap year" to świetny czas dla każdego, czas na poszukiwania, przemyślenie dalszych kroków, odpoczynek ale też rozwój. - Mi to przewietrzyło głowę, zmieniło stosunek do rzeczy materialnych, to był bardzo owocny rok otwierający na kolejny etap życia - zapewnia w "Instrukcji obsługi człowieka". I po powrocie jej życie podążyło w nowym kierunku.

Posłuchaj innych audycji o tematyce społecznej  >>>

Skąd się wzięła idea "gap year"? Czego uczy taka podróż? Wysłuchaj całej audycji!

Audycji "Instrukcja obsługi człowieka" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15. Zapraszamy.

Czytaj także

Trudne podróże rodaków na Zachód

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2012 20:07
Dawno, dawno temu telewizja nadawała cykliczny program pt. "Klub Siedmiu Kontynentów", w którym obieżyświaci opowiadali o swoich podróżach… Ale dla zwykłego Polaka wyjazd za granicę był z wielu powodów przedsięwzięciem trudnym, lub wprost niewyobrażalnym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czeczeńskie krowy noszą jej imię

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2012 18:27
- Pracując w Czerwonym Krzyżu akceptuje się ryzyko znalezienia się w złym miejscu i czasie. Nigdy nie czułam się celem ataku, ale adrenalina i sytuacje niebezpieczne są stale obecne - opowiada Marta Pawlak w Trójce.
rozwiń zwiń