X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Taniec jest jak oddychanie

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 13:37
- Mam wrażenie, że często wmawia się nam, że, żeby tańczyć, trzeba umieć, znać kroki, technikę. Ja myślę, że każdy dobrze się porusza na swój sposób - mówi Monika Leszczyńska, instruktorka tańców izraelskich.
Audio
Taniec jest jak oddychanie
Foto: Glow Images/East News

Monika Leszczyńska, od 1998 roku prowadzi w Warszawie zajęcia z tańców izraelskich. Podkreśla, że ich fenomen polega na tym, że pozwalają poczuć się dobrze wśród ludzi, czuć wspólnotę myśli, emocji, radości a nawet nadziei. - Grupa dodaje tańczącemu energii, atmosfera jest wspaniała- zapewnia rozmówczyni Grażyny Dobroń.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>

Gość "Instrukcji obsługi człowieka" cieszy się, że uczestnicy jej warsztatów nie są anonimowi. - Wiedzą coś o sobie. Zawiązują się relacje, nawet przyjaźnie. Nie wiem, czy to nie jest ważniejsze od kroków... - mówi Monika Leszczyńska. Instruktorka podkreśla, że na naukę tańca nigdy nie jest za późno.

Audycji "Instrukcja obsługi człowieka" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15. Zapraszamy.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń Warszawa