X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kochasz? Oddaj zużytą baterię...

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2013 15:56
- Chyba nie ma nic piękniejszego, co możemy dać drugiej osobie, niż piękny, zdrowy, czysty świat, w którym razem możemy być razem do końca życia - mówi ekolog, gość Grażyny Dobroń w Trójce.
Audio
Kochasz? Oddaj zużytą baterię...
Foto: wikipedia commons/użytkownik Andrevruas

Warto nie tylko kochać siebie wzajemnie, ale także miejsce, w którym się żyje. Ekolog z Wrocławia od ubiegłego roku w Walentynki zbiera zużyte baterie i rozdaje za nie lizaki w kształcie serca.
- Specjalnie się nie spodziewałem sukcesu, ale udało się zebrać wtedy ponad tonę baterii i pomyślałem, że warto to kontynuować - mówi bohater audycji Dominik Dobrowolski. W tym roku łączy siły z mediami, organizacjami społecznymi i po prostu obywatelami-aktywistami z 40 miast.

usc

Czytaj także

Poczwarówka Jajowata wstrzymała budowę obwodnicy

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2013 21:19
To rzadki ślimak, który występuje między innymi w miejscu, gdzie przebiegać ma brakujący odcinek zachodniej obwodnicy Poznania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie takie straszne, jak je malują. Rzecz o foliówkach

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2013 18:10
Ekolodzy buntują społeczeństwo przeciwko torebkom foliowym. Czy naprawdę szkodzą one środowisku? W "Czterech porach roku" fakty i mity o szkodliwości foliówek dla środowiska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jeden T-shirt utrzyma przy życiu przez 900 dni

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2013 14:35
Czy zdajesz sobie sprawę, że koszulka, którą masz na sobie ma ogromny wpływ na naszą planetę? Żeby wyprodukować jeden T-shirt potrzeba 2700 litrów wody.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dźwiękoszczelny ekran w szczerym polu ma sens

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2013 14:56
Czy jest ich za dużo, czy w sam raz? Czy spełniają swoją rolę? Kto decyduje o rozstawieniu ekranów dźwiękoszczelnych i ile one kosztują? O tym wszystkim w w radiowej Jedynce mówił Maciej Zalewski z łódzkiego oddziału GDDKiA.
rozwiń zwiń