Z szacunku do siebie oczyść się i złap balans na wiosnę

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2013 12:00
Wiosenne porządki warto rozpocząć od własnego organizmu. Jednodniowa dieta owsiana i powtórzona dwa razy w tygodniu kuracja jabłkowa potrafi zdziałać cuda. - To co było przyciasne stanie się w sam raz - zachęca Grażyna Dobroń.
Audio
Z szacunku do siebie oczyść się i złap balans na wiosnę
Foto: Glow Images/East News

- Warto złapać balans, czyli równowagę zasadowo kwasową - wyjaśnia w audycji "Instrukcja obsługi człowieka" Grażyna Dobroń.

Długotrwałe zakwaszenie prowadzi do nadciśnienia, z czym dzisiaj nawet młodzi ludzie mają duży problem. Prowadzi do miażdżycy, z czym nawet zmagają się dzieci.

- Kłania się też cała onkologia, zmiany zwyrodnieniowe stawów i  cukrzyca z którą wielu z nas ma problem - wymienia Grażyna Dobroń.

Autorka "Instrukcji obsługi człowieka” podkreśla, że przez cały marzec można pozbywać się tego co w nas zalega, psuje krew i co odbiera siłę życiową.

Jak się zabrać do oczyszczania organizmu? Zapraszamy do wysłuchania!

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>

"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15. Zapraszamy.

Zobacz więcej na temat: dieta proteinowa Grażyna Dobroń

Czytaj także

Kobieta perfekcyjna jest nieatrakcyjna!

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 13:00
Perfekcyjna w domu, w pracy, w łóżku. Kobiety same podkopują sobie własną pozycję. - Bycie perfekcyjnym wydaje się bardzo niepokojącym trendem - uważa Joanna Heidtman, psycholog.
rozwiń zwiń