Wytańcz zimowe zmęczenie!

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2013 14:45
- Tak naprawdę najpiękniejszym kosmetykiem dla kobiety jest jej wewnętrzne dobre poczucie, które z niej emanuje. To, że się sama ze sobą czuje dobrze, że uwielbia swoje ciało takie, jakie ono jest - mówi Justyna Durmaj, twórczyni warsztatów "Dzika Gracja", dawniej korporacyjna kobieta z depresją.
Audio
  • Wytańcz wiosenne zmęczenie! - "Instrukcja obsługi człowieka", 5.03.2013
Wytańcz zimowe zmęczenie
Foto: Glow Images/East News

Zimowe zmęczenie i niedomaganie wiosenne powoli dają o sobie znać, ale uczestniczki warsztatów "Dzika Gracja" wcale się tym nie zrażają - tańczą, ćwiczą, rozmawiają i rozwijają się. - Należy przede wszystkim nie gnuśnieć, bo ciała się nie da oszukać. Chodzi o to, żeby iść tam, gdzie niewygodnie. Im bardziej ci się nie chce, tym bardziej wpadaj na zajęcia albo rób coś innego, zatańcz, przywitaj tak dzień - radzi Justyna Durmaj, terapeutka tańca.

Gość Grażyny Dobroń wyjaśnia, że gdy spontanicznie poddajemy się tańcu, wtedy otwiera się serce i dochodzą do głosu najważniejsze nasze potrzeby. - Poczucie wspólnoty plemiennej bardzo dużo daje, ta możliwość dzielenia się jest przeolbrzymią, mocną siłą dla kobiet i dla mężczyzn - mówi Justyna Durmaj.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>

Dlaczego warto wytupać wewnętrzny rytm i skąd w nas tęsknota do tańców rytualnych? Posłuchaj całej rozmowy!

"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15. Zapraszamy.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń

Czytaj także

Coaching wkracza do domu

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2013 13:40
Ponad dekadę temu coaching wszedł do biznesu, by usprawnić pracę zespołu, zarządzanie firmą i przynieść w efekcie lepsze wyniki. Dzisiaj wchodzi do domu. Czy wyjdzie nam to na dobre?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z szacunku do siebie oczyść się i złap balans na wiosnę

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2013 12:00
Wiosenne porządki warto rozpocząć od własnego organizmu. Jednodniowa dieta owsiana i powtórzona dwa razy w tygodniu kuracja jabłkowa potrafi zdziałać cuda. - To co było przyciasne stanie się w sam raz - zachęca Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zastanów się dwa razy, zanim sięgniesz po bułeczkę

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2013 18:00
Oddając się sobotnio-niedzielnemu obżarstwu możemy nabawić się: pszennego brzucha, wałeczków tłuszczu, męskich cycków i bandziochów! A to wszystko dopiero czubek góry lodowej, bo przypadłości może być znacznie więcej.
rozwiń zwiń