X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wytańcz zimowe zmęczenie!

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2013 14:45
- Tak naprawdę najpiękniejszym kosmetykiem dla kobiety jest jej wewnętrzne dobre poczucie, które z niej emanuje. To, że się sama ze sobą czuje dobrze, że uwielbia swoje ciało takie, jakie ono jest - mówi Justyna Durmaj, twórczyni warsztatów "Dzika Gracja", dawniej korporacyjna kobieta z depresją.
Audio
  • Wytańcz wiosenne zmęczenie! - "Instrukcja obsługi człowieka", 5.03.2013
Wytańcz zimowe zmęczenie
Foto: Glow Images/East News

Zimowe zmęczenie i niedomaganie wiosenne powoli dają o sobie znać, ale uczestniczki warsztatów "Dzika Gracja" wcale się tym nie zrażają - tańczą, ćwiczą, rozmawiają i rozwijają się. - Należy przede wszystkim nie gnuśnieć, bo ciała się nie da oszukać. Chodzi o to, żeby iść tam, gdzie niewygodnie. Im bardziej ci się nie chce, tym bardziej wpadaj na zajęcia albo rób coś innego, zatańcz, przywitaj tak dzień - radzi Justyna Durmaj, terapeutka tańca.

Gość Grażyny Dobroń wyjaśnia, że gdy spontanicznie poddajemy się tańcu, wtedy otwiera się serce i dochodzą do głosu najważniejsze nasze potrzeby. - Poczucie wspólnoty plemiennej bardzo dużo daje, ta możliwość dzielenia się jest przeolbrzymią, mocną siłą dla kobiet i dla mężczyzn - mówi Justyna Durmaj.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>

Dlaczego warto wytupać wewnętrzny rytm i skąd w nas tęsknota do tańców rytualnych? Posłuchaj całej rozmowy!

"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15. Zapraszamy.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń

Czytaj także

Coaching wkracza do domu

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2013 13:40
Ponad dekadę temu coaching wszedł do biznesu, by usprawnić pracę zespołu, zarządzanie firmą i przynieść w efekcie lepsze wyniki. Dzisiaj wchodzi do domu. Czy wyjdzie nam to na dobre?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z szacunku do siebie oczyść się i złap balans na wiosnę

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2013 12:00
Wiosenne porządki warto rozpocząć od własnego organizmu. Jednodniowa dieta owsiana i powtórzona dwa razy w tygodniu kuracja jabłkowa potrafi zdziałać cuda. - To co było przyciasne stanie się w sam raz - zachęca Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zastanów się dwa razy, zanim sięgniesz po bułeczkę

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2013 18:00
Oddając się sobotnio-niedzielnemu obżarstwu możemy nabawić się: pszennego brzucha, wałeczków tłuszczu, męskich cycków i bandziochów! A to wszystko dopiero czubek góry lodowej, bo przypadłości może być znacznie więcej.
rozwiń zwiń