Tę tajemniczą chorobę wyleczysz pukaniem się w głowę

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2013 23:00
Apetyt na choroby różnej maści mamy ogromny. Dopada nas paraliż lub udar po umyciu głowy z odchyleniem do tyłu. Możemy nabawić się fobii finansowej. Coraz więcej osób zapada na tajemniczą chorobę o nazwie "tosta".
Audio
  • Tę tajemniczą chorobę można wyleczyć pukaniem się w głowę (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Tę tajemniczą chorobę wyleczysz pukaniem się w głowę
Foto: Glow Images

Wiele ludzi ciągle poszukuje sposobu na to, aby wciąż mieć 22 lata. Szukają najlepszego miejsca na wstrzyknięcie botoksu, cudownych leków na jelita, brzuch, zasypianie przed telewizorem i łamanie w krzyżu podczas wiązania butów. Wielu ludzi stwierdza z żalem, że dopada ich choroba o wdzięcznej nazwie tosta, której pełna nazwa brzmi: "to sta...rość".

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>

- Zanim znajdziemy tę nową chorobę, powinniśmy zainwestować w płytkę miedzianą, nakleić ją sobie na czole i parę razy popukać - mówi rozbawiony Marek Rożalski. Co robić, gdy dopadnie nas ta choroba? - Śmiać się, wprowadzając w wibracje fałdki na brzuchu - radzi gość Grażyny Dobroń.

"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15.

Czytaj także

Nie stresuj swoich włosów!

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 14:41
- Po ciężkim dniu, kiedy jesteśmy naładowani negatywnymi emocjami, warto zrobić sobie masaż skóry głowy - radzi Izabela Szymczak, trycholog, czyli ekspert od schorzeń skóry głowy i włosów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobieta perfekcyjna jest nieatrakcyjna!

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 13:00
Perfekcyjna w domu, w pracy, w łóżku. Kobiety same podkopują sobie własną pozycję. - Bycie perfekcyjnym wydaje się bardzo niepokojącym trendem - uważa Joanna Heidtman, psycholog.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zrób sobie przegląd na wiosnę

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2013 13:45
Serce i głowa wymagają opieki. Inaczej serce wali z byle powodu, a głowa pęka od nadmiaru informacji. Wiosna to idealny moment, by popracować nad sobą.
rozwiń zwiń