X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Chcesz się zrelaksować? Jedź na Słowację!

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2013 23:00
Czekają tam źródła termalne, wody siarkowe, solanki i największy park wodny w Europie - park narodowy Demänovská Dolina.
Audio
  • Chcesz się zrelaksować? Jedź na Słowację! (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Chcesz się zrelaksować? Jedź na Słowację
Foto: Glow Images/East News

- Dzięki kąpielom w źródłach termalnych, solankach organizm bardzo szybko się relaksuje, dzięki nim organizm uwalnia się także od bóli mięśniowych - opowiada biolog, dr Grażyna Pająk. W wielu ośrodkach pracują terapeuci z Azji, dzięki czemu możemy powrócić do pełni sił wspomagani przez medycynę chińską.

W czwartek Trójka gościła na Słowacji >>>

Gdy rodzice odpoczywają, dzieci mogą szaleć, większość ośrodków bowiem ma dla nich przewidziane specjalne atrakcja m.in. imponujące zjeżdżalnie.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>

Wokół ośrodków działa bardzo rozległa baza noclegowa, a ceny są porównywalne do tych w Polsce. - Po odpoczynku można się oddać szaleństwu, Słowacja słynie bowiem ze spotów ekstremalnych - mówi dr Grażyna Pająk.

"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce - od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15.

Zobacz więcej na temat: medycyna Słowacja zdrowie

Czytaj także

Chcesz być zdrowym? Uważaj na okna z rtęcią!

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2013 17:30
Rtęć z jednego termometru jest w stanie zatruć życie w jeziorku o powierzchni 8 ha. Ten niebezpieczny pierwiastek jest także w świetlówkach, lodówkach, telewizorach, a także szczepionkach i... oknach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka na Słowacji. "Winami konkurować może z Francją"

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2013 12:00
Piwo nie jest tu traktowane jako napój alkoholowy - przypomina Piotr Mikita. Natomiast Słowacja odnosi coraz większe sukcesy w produkcji wina. – W zeszły weekend odbyły się światowe targi, podczas których zdobyliśmy 60 medali, więc możemy konkurować z najlepszymi - uważa Jozef Zwoleński, właściciel winnicy.
rozwiń zwiń