Jak w życiu zachować równowagę?

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2014 16:00
Warto nauczyć się odpowiadać za własne zdrowie i za własne emocje. Czyni to życie weselszym i szczęśliwszym. Jak to zrobić, radzi w Trójce Grażyna Dobroń.
Jak w życiu zachować równowagę?
Foto: Glow Images/East News

Człowiek został stworzony "do ruchu" i dlatego każdego dnia warto spacerować, gimnastykować się, pływać i robić wszystko, by odejść od biurka i komputera. Jak, nawet w największym stresie, zachować równowagę, jak radzić sobie z problemami ciała i ducha? O tym wszystkim w audycji "Instrukcja obsługi człowieka” opowiada Grażyna Dobroń i jej goście.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>
"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce - od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15.

Czytaj także

Żal jest potrzebny. Motywuje do zmiany

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2014 13:37
Żal jest nam potrzebny, byśmy sobie uświadomili, jakie nasze pragnienia zaniedbujemy - tłumaczy trener rozwoju osobistego Michał Pasterski. A taka świadomość może być silnym impulsem do działania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chwalmy siebie samych nawet za małe sukcesy!

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2014 19:00
- Zauważajmy i doceniajmy momenty, chwile, w których coś nam wyszło. Warto być dumnym nie tylko z wielkich sukcesów, ale i z drobiazgów - przekonuje w radiowej Trójce trener rozwoju osobistego Michał Pasterski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odważ się i zacznij żyć po swojemu!

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2014 12:25
Często chcemy w naszym życiu coś zmienić, zacząć coś nowego, ale pewne blokady, które są w nas powstrzymują nas przed tym krokiem. Co przeszkadza nam żyć po swojemu?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czasem nie warto walczyć z prądem, lepiej stać się wodą

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2014 14:59
- W pewnych moment życia musimy poddać się panującym tendencjom, prądowi i nie walczyć niepotrzebnie. W wielu sytuacjach zawodowych i prywatnych należy wyczuć, gdzie jest prąd - mówił Jan Gliński, nauczyciel sztuk walki na stałe mieszkający w Singapurze.
rozwiń zwiń