X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Postawa wiecznego buntownika męczy. Najbardziej samych buntowników

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2013 13:45
- Optymizm i otwartość na świat oraz myślenie to warunki konieczne do tego, żeby zdrowo żyć - mówi Maria Rotkiel psycholog, odnosząc się do obszernego raportu "Style Zdrowia Polaków 2013".
Audio
  • Postawa wiecznego buntownika męczy. Najbardziej samych buntowników (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Postawa wiecznego buntownika męczy. Najbardziej samych buntowników
Foto: Glow Images/East News

Regularne jedzenie, regularny sen, odpowiedni do wytrzymałości wysiłek to niezwykle ważne dla higienicznego trybu życia elementy, bez których nie mamy co marzyć o dobrym samopoczuciu.

Jednak rozwój intelektualny to według psychologa warunek konieczny. - Ucz się, bądź krytyczny wobec siebie, szukaj pozytywnej zmiany, rozwijaj się, udoskonalaj siebie - radzi Maria Rotkiel i dodaje, że tylko taka filozofia życia pozwoli nam nie tylko być mądrzejszymi, ale i zdrowszymi.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>
Tych którzy są wiecznie walczącymi z otaczającą nas rzeczywistością buntownikami, którzy zazwyczaj czują pod swoimi nogami kłody, psycholog ostrzega. - To są postawy, które raczej nie służą rozwojowi - wyjaśnia gość Grażyny Dobroń.

Raport "Style Zdrowia Polaków 2013" powstał w oparciu o wyniki badania przeprowadzonego na ogólnopolskiej próbie 1013 osób w wieku 16-80 lat reprezentatywnej pod względem płci, wieku, regionu i wielkości miejsca zamieszkania. Więcej informacji na stronie poświęconej raportowi>>>

"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce - od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15.

(ah)

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń psychologia