X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Język teściowej" poprawia domową atmosferę

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2013 14:40
Kiedy w pomieszczeniu, w którym przebywamy są kwiaty jest przyjemniej i bardziej spokojnie. To jednak nie są jedyne zalety pięknych roślin. Większość kwiatów ma zdolność oczyszczania powietrza ze szkodliwych substancji chemicznych.
Audio
  • "Język teściowej" może poprawić domową aurę (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Język teściowej poprawia domową atmosferę
Foto: Glow Images/East News

- Azalia najlepiej sprawdzi się w kuchni i łazience, bluszcz zwyczajny idealnie pasuje do biura i do domu, chryzantemy mogą stać wszędzie, a fikus pochłonie tytoniowy dym - wylicza Grażyna Dobroń i dodaje, że Wężownice, czyli popularne "języki teściowej" w każdym domu bardzo by się przydały.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>
Jak podkreśla autorka "Instrukcji obsługi człowieka" powietrze w budynkach jest dziesięciokrotnie bardziej zanieczyszczone chemicznie niż to na zewnątrz. - Mają na to wpływ materiały z jakich budujemy domy i biurowce, jak wyposażamy wnętrza - wyjaśnia Grażyna Dobroń i dodaje, że do tego dochodzą jeszcze nasycone chemią domowe środki czystości.

"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce - od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15.

(ah)Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń psychologia

Czytaj także

Regina Brett: nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2013 13:00
- W pewnym momencie życia wyrzuciłam z siebie wszystkie złe rzeczy, wymagało to wielu godzin modlitwy i pracy z terapeutą, ale musiałam przepakować walizki - mówi w "Dobronocce" Regina Brett.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chude mięso i warzywa. Taka powinna być dieta cukrzyka

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2013 10:11
Cukrzyca to choroba, która nie boli, ale jej powikłania mogą być bardzo groźne. Lekarze mówią, że dziś cukrzyka można doprowadzić do takiego stanu, żeby nie musiał przyjmować leków. - Lekarstwa to tylko część terapii - twierdzi diabetolog, profesor Leszek Czupryniak z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Postawa wiecznego buntownika męczy. Najbardziej samych buntowników

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2013 13:45
- Optymizm i otwartość na świat oraz myślenie to warunki konieczne do tego, żeby zdrowo żyć - mówi Maria Rotkiel psycholog, odnosząc się do obszernego raportu "Style Zdrowia Polaków 2013".
rozwiń zwiń