X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niezwykły koncert Jaromíra Nohavicy i Artura Andrusa! [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2013 16:30
Był to pierwszy koncert z okazji jubileuszu 25-lecia Trójkowych Koncertów. W związku z tym bohaterowie wieczoru zostali wyróżnieni "Diamentami Trójki".
Jaromr Nohavica podczas koncertu w studiu Trójki
Jaromír Nohavica podczas koncertu w studiu Trójki Foto: Wojciech Kusiński/Polskie RadioKoncert można było oglądać na naszej stronie internetowej. Sponsorem transmisji był PZU.

Jaromír Nohavica i Artur Andrus odebrali z rąk dyrektor Trójki Magdy Jethon specjalne wyróżnienie - "Diament Trójki". Laureatami przyznawanej od 2012 r. nagrody zostali wcześniej Krystyna Janda oraz Janusz Głowacki.

Jaromír Nohavica, dziękując za wyróżnienie, najpierw ostrzegł: "muszę powiedzieć tych parę patetycznych słów, bo koncert w Trójce, w studiu imienia Agnieszki Osieckiej, to dla mnie duży zaszczyt". – Chcę podziękować za nagrodę, która zostanie ze mną do ostatnich dni mojego życia i którą bardzo cenię. (…) Jestem Czechem i jestem dumny z tego powodu. Ale wiem, naprawdę wiem, że bez Polaków i Polski, bez naszych polskich sąsiadów, nie byłbym cały. Bardzo dziękuję, Polsko – powiedział wyraźnie wzruszony artysta.

W czerwcu ukazała się płyta "Kometa – The Best of Nohavica". To album, na który trafiły piosenki wybrane specjalnie dla polskich fanów barda.

Koncerty w Trójce - słuchaj kiedy chcesz na moje.polskieradio.pl >>>

Zapytany podczas wcześniejszej wizyty w Trójce, czy pracuje nad nowym materiałem, czeski pieśniarz powiedział, że "pisze ciągle, bo ciągle jest o czym pisać". Przyznał, że ostatnio zainteresowała go twórczość Krzysztofa Daukszewicza. – Przetłumaczyłem na czeski "Drogę do granicy", tak dla siebie, bo mi się ta pieśń podoba – powiedział gość Marka Niedźwieckiego.

Jaromir Nohavica brawurowo porusza się między folkiem a folklorem, jest prawdziwym bardem swojego regionu. W swoich piosenkach opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy, czyli o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, drobnych radościach i wielkich pasjach.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(gs)

Zobacz więcej na temat: koncerty w Polskim Radiu

Czytaj także

Niezwykły koncert Myslovitz w Trójce. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2013 18:37
Michał Kowalonek, Wojciech Powaga, Przemysław Myszor, Jacek Kuderski i Wojciech Kuderski wystąpili w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. To była znakomita okazja, aby usłyszeć, jak na żywo brzmi materiał z ich najnowszej płyty "1.577".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Jagodziński Trio świętuje jubileusz. Zobacz wideo z koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2013 19:00
W skład zespołu wchodzą: Andrzej Jagodziński, Adam Cegielski i Czesław Bartkowski. Z okazji 20-lecia grupy artyści wystąpili w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magiczny koncert Lilly Hates Roses. Zobacz zdjęcia!

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2013 14:00
Pełnometrażowy występ duetu Lilly Hates Roses w Studiu im. Agnieszki Osieckiej to jeden z najważniejszych przystanków na trasie promującej ich debiutancki album "Something to happen”. To także pierwszy koncert, na którym zespół zaprezentował się w powiększonym składzie.
rozwiń zwiń