Pearl Jam: małych klubów czar

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2013 13:47
Bardzo osobistą opowieść Eddiego Veddera o mężczyźnie, który go wychował - piosenkę "Better Man" - śpiewali również Bruce Springsteen, Roger Daltrey z The Who i frontman Soundgarden Chris Cornell.
Pearl Jam: małych klubów czar
Foto: Sony Music / mat. promocyjne

Eddie o graniu na wielkich festiwalach: - Spójrzcie ilu tu ludzi, to powalające. Kiedyś graliśmy w małych klubach i bardzo chcielibyśmy tam wrócić - mówi wokalista Pearl Jam.

Pearl Jam to kolejny bohater wyjątkowego cyklu muzycznego Piotra Metza prezentowanego w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki". Do tej pory dziennikarz przybliżył dorobek m.in. takich gwiazd, jak Led Zeppelin, Pink Floyd, The Doors, Sting, Eric Clapton, The Rolling Stones, Jimi Hendrix, R.E.M., Elvis Presley, Prince, Michael Jackson, Nirvana, Foo Fighters, a także Franka Zappy Kate Bush.

Na muzyczny cykl Piotra Metza zapraszamy od poniedziałku do czwartku o godz. 7.40.

(mk)

Zobacz więcej na temat: Pearl Jam Piotr Metz

Czytaj także

Eddie Vedder: Pete Townshend z The Who uratował mi życie

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2013 14:10
W kolejnym odcinku cyklu poświęconego grupie Pearl Jam Piotr Metz zaprezentował cover utworu "Crazy Mary" Victorii Williams. Grupa Eddiego Veddera nagrała go z udziałem artystki cierpiącej na stwardnienie rozsiane.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nieładne" piosenki Eddiego Veddera

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2013 11:08
- Jeśli piszemy czy gramy jakąś piosenkę, chcemy, by coś znaczyła. Bo po co pisać o ładnym dniu czy ładnych ludziach? - pyta Eddie Vedder. Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka cyklu poświęconego grupie Pearl Jam.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Eddie Vedder o popularności zdobywanej w przerwie na reklamy

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2013 12:00
- Już na samym początku ktoś z "Red Hot" powiedział o nas: wiecie co jest najważniejsze? To, że ludzie z Seatlle uważają, że zrobiliście świetny, najlepszy dotąd album, a z reguły jest tak, że fani głównie wspominają to, co już było - mówi Eddie Vedder, wokalista Pearl Jam.
rozwiń zwiń