Chcesz zabłysnąć w sylwestra? Pamiętaj, że....

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2013 13:10
- Hitem tegorocznego sylwestra są czarne sukienki, które łączymy z dużą ilością cekinów. Jeżeli chcemy uciec od czerni polecam akcenty w kolorach fuksji i czerwieni, które ożywią stylizację. Mocno stawiamy na akcesoria mieniące się srebrem lub złotem. We fryzurach dominuje prostota - radzi Ewa Jarzewska, rzeczniczka jednej z dużych sieci odzieżowych.
Audio
  • Chcesz zabłysnąć w Sylwestra? Pamiętaj, że.... (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Glow Images/East News

- W sylwestra dominować będzie disco fever, czyli wszystko co wiąże się z przebojami m.in. Boney M i  ABBY, nie tylko jeśli chodzi o muzykę, ale także o stroje. Najpopularniejsze w tym roku będą kreacje połyskliwe, obcisłe. Warto pamiętać o błyszczących dodatkach, brokat na twarzy obowiązkowy - przypomina Magdalena Król, organizatorka imprez.

Krzysztof Dziuba, wodzirej prognozuje, że muzycznie największą popularnością w ostatnią dzień w roku będzie się cieszyła piosenka "Bałkanica" zespołu Piersi. - Żaden z utworów, które pojawiły się w tym roku nie miały tak mocnego wejścia - mówi.

Innego zdania jest muzyczny dziennikarz Trójki, Tomasz Żąda. - Nikt  nie wie, co będzie hitem sylwestrowej nocy, ale na pewno będą to piosenki inne niż te, których słuchamy na co dzień w Trójce.  Muzyka do tańca jest specyficzna, nie znaczy, że musi być zła, jest po prostu inna - mówi. W jego ocenie największą popularnością będą się cieszyły utwory szwedzkiego DJ skrywającego się pod pseudonimem Avicii, a także piosenka "Blurred Lines" Robina Thicke'a. - To jeden z największych przebojów tego lata, popularny także w Trójce - przypomina.

Zapraszamy do wysłuchania całego materiału, który przygotowała Izabela Woźniak.

Porannego pasma "Zapraszamy do Trójki" można słuchać od poniedziałku do soboty między 6.00 a 9.00.

(gs)

Czytaj także

ABBA w Studio 2. Agnetha i Anni-Frid rzuciły Polskę na kolana

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2013 12:08
Pojawienie się w gierkowskiej Polsce szwedzkiej grupy ABBA było wydarzeniem porównywalnym tylko do wizyty zespołu The Rolling Stones w Warszawie dziewięć lat wcześniej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ABBA nie przyniosła wstydu… przetwórni rybnej

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2013 13:46
ABBA to nazwa słynnego zespołu. Ale taka samą nazwę nosi wytwórnia konserw rybnych. Wraz z autorką książki "ABBA. Fenomen i legenda" Marzeną Trzaską wyjaśniamy w "Czterech porach roku" czy to przypadek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Raport: na Święta, Sylwestra i zimowe wyjazdy wydamy 28 mld zł

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2013 12:12
28 miliardów złotych wydadzą Polacy na Święta, Sylwestra i ferie zimowe - podaje najnowszy raport KPMG. Połowę z tej sumy pochłoną wydatki związane ze Świętami, ok. 10 mld zł przeznaczymy na Sylwestra i ponad 4 mld zł na zimowe wyjazdy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włochy: zostanie wprowadzony zakaz odpalania petard w sylwestra?

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2013 08:12
Nasilają się apele do władz poszczególnych włoskich miast, by wprowadziły stanowczy zakaz odpalania rac i fajerwerków.
rozwiń zwiń