Irlandia - Polska. W Dublinie gramy u siebie

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2015 14:37
Mecz Irlandia - Polska, w ramach eliminacji do Euro 2016, odbędzie się w Dublinie w niedzielę (29.03) o godz. 20.45. Na relacje zapraszamy do Trójki.
Audio
  • Adam Malecki relacjonuje przygotowania kibiców i piłkarzy do meczu Polska-Irlandia (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Kibice do meczu przygotowani są świetnie. Jak trener Adam Nawałka przygotował piłkarzy? To się okaże już w niedzielę
Kibice do meczu przygotowani są świetnie. Jak trener Adam Nawałka przygotował piłkarzy? To się okaże już w niedzielę Foto: PZPN/mat.pras.

Polscy kibice w Irlandii przygotowali zawodnikom nie lada przywitanie. O niespodziankach czekających na piłkarzy opowiadał w Trójce Paweł Skóra, który zdradził m.in. jaka piękność czekać będzie na lotnisku.

Polscy kibice okazali się potęgą, która przestraszyła organizatorów meczu. Rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski przyznał, że Irlandczycy w obawie przed masowym przybyciem Polaków, próbowali nieco utrudnić kupno biletów w Irlandii. - Ale to chyba nie odstrasza naszych kibiców. Irlandczycy powiedzieli, że ten mecz będzie miał dwóch gospodarzy - dodał  Jakub Kwiatkowski.

Tymczasem kibice Irlandii podkreślają, że od Euro 2012 uwielbiają Polskę i Polaków. W audycji udowadniali to nawet śpiewając pewną popularną polska piosenkę. O przygotowaniach do meczu opowiedzieli też m.in. Robert Lewandowski, Kamil Glik i Sebastian Mila.

O spotkaniu opowiemy też w Trójce w niedzielę w "Trzeciej Stronie Medalu" (godz. 17-19). Przebieg meczu Adam Malecki będzie relacjonował w serwisach informacyjnych o godz. 21, 22, 23 i o północy. Zapraszamy do słuchania i kibicowania!

***
Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - Poranek
Prowadził:
Marcin Łukawski

Materiał przygotował: Adam Malecki

Data emisji: 28.03.2015

Godzina emisji: 07.40

ei/fbi

Zobacz więcej na temat: Adam Malecki Euro 2016 Trójka

Czytaj także

Irlandia - Polska. Zespół ostrych "walczaków" kontra indywidualności

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2015 20:07
Odpowiedzialny w piłkarskiej reprezentacji Polski za rozpracowywanie rywali Hubert Małowiejski zapewnił, że przygotowana została pełna analiza gry reprezentacji Irlandii, która niczym nie powinna biało-czerwonych w niedzielę zaskoczyć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

El. Euro 2016: Irlandia - Polska. "Polacy są w komfortowej sytuacji"

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2015 22:32
Selekcjoner reprezentacji Irlandii Martin O'Neill uważa, że polscy piłkarze po udanym początku eliminacji mistrzostw Europy nabrali pewności siebie i m.in. z tego powodu będą w niedzielę trudnym rywalem dla jego zespołu w meczu w Dublinie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Irlandia - Polska: "Biało-czerwoni"rozdają karty, są decydentami

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2015 15:10
Były trener bramkarzy reprezentacji Andrzej Dawidziuk przyznał, że polscy piłkarze są decydentem w swoje grupie i w dość komfortowej sytuacji przed niedzielnym meczem z Irlandią. - Wszystko jest w naszych rękach i nie musimy się na nikogo oglądać - powiedział.
rozwiń zwiń