Trójkowy Krasnal to Trójkuć Wywiadek

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2015 08:10
Trójkuć Wywiadek ma czworo rodziców. Są to: Magdalena z Olsztyna, Barbara ze Skowarcza, Artur z Bolesławca i Tomasz z Wrocławia. Gratulujemy!
Audio
  • Trójkuć Wywiadek - oficjalnym wrocławskim Trójkowym Krasnalem (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Naszego krasnala spotkać można we Wrocławiu - mieście z Trójkowym Znakiem Jakości
Naszego krasnala spotkać można we Wrocławiu - mieście z Trójkowym Znakiem Jakości Foto: M. Jethon

17 kwietnia 2015 roku Prezydent Wrocławia odebrał z rąk dyrektor Programu 3 Magdy Jethon dyplom nadania miastu Trójkowego Znaku Jakości. Rafał Dutkiewicz z radością przyjął wyróżnienie. - Jestem dumny i szczęśliwy. Umieścimy ten znak na wszystkich rogatkach miasta, żeby się chwalić, że mamy Trójkowy Znak Jakości - przyznał.

Wrocław z Trójkowym Znakiem Jakości >>>

Dodał, że w prezencie dla Trójki Wrocław ma specjalnego Trójkowego Krasnala, który będzie na stałe zdobił miasto. - Moim zdaniem przypomina on niektórych naszych redaktorów, ale najlepiej by ocenili to sami słuchacze - relacjonowała ze stolicy Dolnego Śląska Gabriela Darmetko.

Redakcja Trójki ogłosiła konkurs na imię dla wyjątkowego Krasnala. Konkurs odbył się w audycji "Zapraszamy do Trójki" w dniach 5, 6 i 7 maja 2015 roku. Zwycięzcy zostali ogłoszeni 12 maja w porannej audycji "Zapraszamy do Trójki". Są to: Magdalena z Olsztyna, Barbara ze Skowarcza, Artur z Bolesławca i Tomasz z Wrocławia. Wszyscy otrzymają specjalne Trójkowe upominki i zaświadczenia - certyfikaty.

***
Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Data emisji: 12.05.2015
Godzina emisji: 7:45

mk/mp

Czytaj także

Krasnale, które opanowały miasto

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2015 16:45
To najmniejsi mieszkańcy Wrocławia. Nie mają głosu, ani prawa głosu. Jednak od lat decydują o charakterze i wyglądzie miasta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka we Wrocławiu - mieście z Trójkowym Znakiem Jakości

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2015 19:31
Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz odebrał z rąk dyrektor Programu 3 Magdy Jethon dyplom nadania miastu Trójkowego Znaku Jakości. Nie pozostał Trójce dłużny...
rozwiń zwiń