X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójkowy Krasnal to Trójkuć Wywiadek

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2015 08:10
Trójkuć Wywiadek ma czworo rodziców. Są to: Magdalena z Olsztyna, Barbara ze Skowarcza, Artur z Bolesławca i Tomasz z Wrocławia. Gratulujemy!
Audio
  • Trójkuć Wywiadek - oficjalnym wrocławskim Trójkowym Krasnalem (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Naszego krasnala spotkać można we Wrocławiu - mieście z Trójkowym Znakiem Jakości
Naszego krasnala spotkać można we Wrocławiu - mieście z Trójkowym Znakiem Jakości Foto: M. Jethon

17 kwietnia 2015 roku Prezydent Wrocławia odebrał z rąk dyrektor Programu 3 Magdy Jethon dyplom nadania miastu Trójkowego Znaku Jakości. Rafał Dutkiewicz z radością przyjął wyróżnienie. - Jestem dumny i szczęśliwy. Umieścimy ten znak na wszystkich rogatkach miasta, żeby się chwalić, że mamy Trójkowy Znak Jakości - przyznał.

Wrocław z Trójkowym Znakiem Jakości >>>

Dodał, że w prezencie dla Trójki Wrocław ma specjalnego Trójkowego Krasnala, który będzie na stałe zdobił miasto. - Moim zdaniem przypomina on niektórych naszych redaktorów, ale najlepiej by ocenili to sami słuchacze - relacjonowała ze stolicy Dolnego Śląska Gabriela Darmetko.

Redakcja Trójki ogłosiła konkurs na imię dla wyjątkowego Krasnala. Konkurs odbył się w audycji "Zapraszamy do Trójki" w dniach 5, 6 i 7 maja 2015 roku. Zwycięzcy zostali ogłoszeni 12 maja w porannej audycji "Zapraszamy do Trójki". Są to: Magdalena z Olsztyna, Barbara ze Skowarcza, Artur z Bolesławca i Tomasz z Wrocławia. Wszyscy otrzymają specjalne Trójkowe upominki i zaświadczenia - certyfikaty.

***
Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Data emisji: 12.05.2015
Godzina emisji: 7:45

mk/mp

Czytaj także

Krasnale, które opanowały miasto

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2015 16:45
To najmniejsi mieszkańcy Wrocławia. Nie mają głosu, ani prawa głosu. Jednak od lat decydują o charakterze i wyglądzie miasta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka we Wrocławiu - mieście z Trójkowym Znakiem Jakości

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2015 19:31
Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz odebrał z rąk dyrektor Programu 3 Magdy Jethon dyplom nadania miastu Trójkowego Znaku Jakości. Nie pozostał Trójce dłużny...
rozwiń zwiń