X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Król Skandynawii prosto z Darłowa

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2015 12:50
- W gotyckim zamku w Darłowie urodził się książę, który został władcą całej Skandynawii - opowiada w rozmowie z Wojciechem Mannem Leszek Walkiewicz, szef Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Darłowskiej.
Audio
  • Wojciech Mann rozmawia z Leszkiem Walkiewiczem, szefem Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Darłowskiej (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Wojciech Mann i szef Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Darłowskiej Leszek Walkiewicz podczas porannej audycji
Wojciech Mann i szef Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Darłowskiej Leszek Walkiewicz podczas porannej audycjiFoto: Jacek Sadowski

Trójka po raz czwarty gości na Festiwalu "Media i Sztuka" w Darłowie. Z porannej audycji "Zapraszamy do Trójki" dowiadujemy się, jaka jest różnica między Darłowem a Darłówkiem, dlaczego Darłowo może śmiało mówić o sobie jako o mieście królewskim oraz dokąd z tamtejszego portu popłyniemy promem pasażerskim.

Poranna audycja Wojciecha Manna to dopiero początek darłowskich atrakcji.

fot. Jacek Sadowski Wojciech Mann i Leszek Walkiewicz, fot. Jacek Sadowski
W piątkowe popołudnie gościem Tomasza Żądy była Urszula Dudziak. "O sztuce mówienia bez bełkotania i faflunienia" Mirosław Oczkoś rozmawiał z Michałem Olszańskim. Zaś późnym wieczorem (godz. 23.00) wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w specjalnej imprezie tanecznej "Dyskoteka Żąda Przebojów", którą poprowadzi oczywiście Tomasza Żąda.

W sobotę (11 lipca) o godz. 13.30 pod hasłem "RockMann, czyli jak nie zostałem saksofonistą" odbędzie się spotkanie z Wojciechem Mannem, którego gośćmi będą dyrektor Programu 3 Magda Jethon oraz Michał Nogaś. O godz. 19.00 w ramach "Kabaretowej Sceny Trójki" z recitalem pt. "Life?" wystąpi Andrzej Poniedzielski. W niedzielę, ostatniego dnia festiwalowego, Barbara Marcinik poprowadzi spotkanie "Muzyczne fascynacje Marcina Kydryńskiego" (godz. 13.00) z udziałem dziennikarza, a jego audycja "Siesta" (godz. 15.00-17.00) zostanie nadana na żywo prosto z Darłowa.

Podczas festiwalu będzie otwarty kultowy "Sklepik Walendzik" z Trójkowymi gadżetami oraz wydawnictwami książkowymi i płytowymi.

***
Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzący: Wojciech Mann 
Gość: Leszek Walkiewicz (szef Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Darłowskiej)
Data emisji: 10.07.2015
Godzina emisji:
7.21

mat. promocyjne/fbi/iwo

Zobacz więcej na temat: Darłowo Trójka Wojciech Mann