X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy powstanie projekt "pączkowej specustawy"?

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 11:39
Powstał pomysł, by znowelizować kodeks pracy tak, żeby pracodawcy w tłusty czwartek mieli obowiązek zapewnienia pracownikom pączków.
Audio
  • Czy powstanie projekt "pączkowej specustawy"? (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka, nie będzie mu się wiodło w dalszym życiu
Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka, nie będzie mu się wiodło w dalszym życiuFoto: Pixabay

Opinie jednak są podzielone, chodzi bowiem o zdrowie, pieniądze i wydajność Polaków. Zapraszamy do wysłuchania materiału Marcina Pośpiecha, w którym wypowiadają się m.in. autor pomysłu, dietetyczka i specjaliści ds. prawa pracy.

Czy idea darmowego pączka od pracodawcy ma więcej zalet czy wad? Co sądzą o tym zapytani przez reportera Trójki warszawiacy?

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Krystian Hanke
Autor:
Marcin Pośpiech
Data emisji: 4.02.2015
Godzina emisji:
7:15

mk/tj

Czytaj także

Dziś najsłodszy dzień w roku - tłusty czwartek. Lekarz: to biologia sprawia, że nie możemy się oprzeć kolejnemu pączkowi

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 13:45
Dzień ten rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. Tradycja nakazuje, żeby dziś nie odmawiać sobie słodkości, bo zjedzenie pączka czy faworka ma zapewnić pomyślność.
rozwiń zwiń