Pazdomania, czyli jak wozy transmisyjne opanowały Nową Hutę

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2016 14:31
Dlaczego mama Michała Pazdana przeżywa trudne chwile? Co preferuje i jaki związek z tym mają telefony? No i jak wolny czas między meczami spędza polski obrońca?
Audio
  • Pazdomania, czyli jak wozy transmisyjne opanowały Nową Hutę (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Na pierwszym planie Michał Pazdan podczas konferencji prasowej w centrum medialnym kadry na boisku treningowym we francuskim La Baule
Na pierwszym planie Michał Pazdan podczas konferencji prasowej w centrum medialnym kadry na boisku treningowym we francuskim La Baule Foto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w którym oprócz Michała Pazdana usłyszeć można również Łukasza Fabiańskiego, który opowiada, w jakich okolicznościach dowiedział się od trenera Adama Nawałki, że wystąpi w meczu przeciwko reprezentacji Niemiec.

Trener Hubert Małowiejski mówi z kolei o przygotowaniach do wtorkowego spotkania z Ukrainą i przekonuje, że reprezentacja naszych wschodnich sąsiadów - choć już na pewno nie wyjdzie z grupy - walecznie zagra w swoim ostatnim mneczu podczas Euro 2016.

Poza tym Adam Malecki zdradza Marcinowi Łukawskiemu, co "grozi" szwedzkim dziennikarzom za krytykę Zlatana Ibrahimovicia.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Marcin Łukawski
Autorzy: Adam Malecki
Data emisji: 18.06.2016
Godzina emisji: 7.38

mk