Ukraina przed meczem z Polską

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2016 13:14
Jaka atmosfera panuje w zespole Ukraińców? Czy nasi wschodni sąsiedzi zagrają w składzie gwiazdorskim, czy na boisku pojawią się raczej zawodnicy rezerwowi?
Audio
  • Ukraina przed meczem z Polakami (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Ukraina jako pierwsza drużyna odpadła z turnieju
Ukraina jako pierwsza drużyna odpadła z turniejuFoto: EPA/YURI KOCHETKOV

Dlaczego Ukraińcy nie zaprezentowali się lepiej podczas grupowych rozgrywek na Euro 2016 i muszą wracać do domu? Jakie są atuty naszego zespołu? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w którym na te pytania odpowiadają goście Adama Maleckiego.

W materiale mówimy również, dlaczego murawa Stade Vélodrome w Marsylii - gdzie właśnie we wtorek nasza reprezentacja zmierzy się z Ukrainą - jest w bardzo kiepskim stanie.

Przypominamy również o naszej specjalnej, trzygodzinnej audycji poświęconej spotkaniu reprezentacji Polski i Ukrainy >>>

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Marcin Łukawski
Autorzy: Adam Malecki
Data emisji: 21.06.2016
Godzina emisji: 7.42

mk/ei

Czytaj także

Arkadiusz Milik o swoich dwóch "patelniach"

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2016 11:30
- Mam niedosyt, bo mieliśmy w meczu kilka sytuacji, szczególnie ja miałem w drugiej połowie, dwie takie trochę "patelnie". Nie będę ich roztrząsał, nie udało mi się wykorzystać tego, co miałem - przyznaje po meczu Polska - Niemcy Arkadiusz Milik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pazdomania, czyli jak wozy transmisyjne opanowały Nową Hutę

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2016 14:31
Dlaczego mama Michała Pazdana przeżywa trudne chwile? Co preferuje i jaki związek z tym mają telefony? No i jak wolny czas między meczami spędza polski obrońca?
rozwiń zwiń