Fabiański po meczu z Portugalią: takie coś człowieka strzela

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2016 10:55
- Rzuty karne to sytuacja, w której liczy się na swojego bramkarza - przyznał w rozmowie z Michałem Gąsiorowskim bramkarz polskiej reprezentacji Łukasz Fabiański.
Audio
  • Łukasz Fabiański komentuje ostatni mecz Polaków na Euro 2016 (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Łukasz Fabiański jest jednym z lepiej ocenianych piłkarzy naszej reprezentacji jeśli chodzi o występ na mistrzostwach we Francji
Łukasz Fabiański jest jednym z lepiej ocenianych piłkarzy naszej reprezentacji jeśli chodzi o występ na mistrzostwach we Francji Foto: PAP/ EPA/GUILLAUME HORCAJUELO

Po bardzo emocjonującym meczu z Portugalią, przegranym w rzutach karnych, Polacy odpadli w ćwierćfinale Euro 2016. W serii 5 rzutów karnych Portugalczycy strzelili 5 bramek, a Polacy 3 (portugalski bramkarz obronił strzał Kuby Błaszczykowskiego, Grzegorz Krychowiak już nie podszedł do "11").

Łukasz Fabiański - bardzo chwalony przez komentatorów i kibiców za występ na turnieju - ma do siebie pretensję po ostatnim spotkaniu. - Rzuty karne to sytuacja, w której liczy się na swojego bramkarza. Po takim turnieju i okolicznościach, w jakich się odpada, jakoś tam człowieka strzela, że nie pomógł w tym ważnym momencie - przyznał wyraźnie poruszony.

Zapraszamy do wysłuchania całej relacji Michała Gąsiorowskiego, z której można dowiedzieć się m.in. co trener Adam Nawałka mówił w szatni po meczu i jak wyglądało spotkanie pomeczowe Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Wojciech Mann
Autorzy: Michał Gąsiorowski 
Data emisji: 1.07.2016
Godzina emisji: 07.42

ei/fbi

Czytaj także

Euro 2016: Polska - Portugalia. Przegraliśmy wojnę nerwów. Koniec marzeń po heroicznym boju

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2016 07:00
Reprezentacja Polski przegrała z Portugalią po rzutach karnych i nie awansowała do półfinału Euro 2016. Mimo to biało-czerwoni mogą wracać do domu z podniesioną głową.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Euro 2016: Polska przegrała bitwę, wojnę wygrała. Orły wylądowały w Warszawie [22. dzień mistrzostw NA ŻYWO]

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2016 23:10
Smutek miesza się z dumą, cała Polska czuje niedosyt, bo biało-czerwoni rozwinęli we Francji skrzydła do dalekiego lotu. Niestety został on przerwany. Dziś trenerowi Nawałce i jego drużynie dziękujemy za emocje i za to, że polska piłka nożna odzyskała swoje miejsce w elicie. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.
rozwiń zwiń