X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warto wyjechać na wakacje po sezonie. Lepsza nie tylko cena

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2016 16:39
- Biorę urlop na początku września i nie wiem jaki region Polski wybrać, bo jest tak dużo atrakcji i tyle się dzieje. Każda część naszego kraju ma bardzo ciekawą ofertę turystyki aktywnej i zdrowotnej - mówi Jacek Janowski z Polskiej Organizacji Turystycznej.
Audio
  • Jaki jest sposób na udany urlop po sezonie? (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Zdaniem zwolenników późnych urlopów, wyjazdy poza sezonem mają wiele atutów, m.in. cena, spokój, dobra pogoda i brak tłoku
Zdaniem zwolenników późnych urlopów, wyjazdy poza sezonem mają wiele atutów, m.in. cena, spokój, dobra pogoda i brak tłokuFoto: Glow Images/East News

Wiele osób preferuje wyjeżdżać na wakacje po sezonie, gdy w kurortach jest mniej ludzi i atmosfera staje się znacznie spokojniejsza. - Końcówka sierpnia to najlepszy okres na wyjazdy zagraniczne dla tych, którzy kryterium ceny uważają za istotne w swoich skromnych budżetach - poleca Krzysztof Piątek z Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.

Jakie czynniki - poza ceną - przemawiają za późnym urlopem? Gdzie w naszym kraju warto zaplanować jesienne wakacje? Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Autor: Magda Karczewska
Gość: dr Ewa Jarczewska-Gerc (psycholog, SWPS), Krzysztof Piątek (prezes Polskiego Związku Organizatorów Turystyki), Jacek Janowski (Polska Organizacja Turystyczna), Agata Miedzińska (dyrektor Zielonogórskiego Ośrodka Kultury)
Data emisji: 22.08.2016
Godzina emisji:
6.43

sm/ei

 

Czytaj także

O tym warto pamiętać wybierając się w góry

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2016 16:56
- Jadąc na wakacje warto wyłączyć elektronikę i zostawić ją w domu. Naukowcy z Politechniki Lubelskiej w "Przewodniku Eko" podają, że gdyby Europejczycy wyłączali swoje sprzęty można byłoby zlikwidować sześć elektrowni atomowych - mówi Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łopacińscy po podróży dookoła świata. "Jesteśmy mocni sobą"

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2016 17:50
- Poznawaliśmy świat nie z punkt widzenia kurortu, hotelu czy luksusów, tylko tak jak zwykły mieszkaniec. Mieszkając u ludzi podglądaliśmy, jak oni żyją - opowiada Wojciech Łopaciński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piasek pod ochroną? Plażowiczu, uważaj!

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2016 15:20
We Włoszech za wywożenie piasku z plaży grożą kary. I to nawet do 9 tys. euro.
rozwiń zwiń