X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trzy sztuki w Antarktyce. Zbliża się niezwykła wyprawa

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2017 13:45
Będzie to pierwszy w historii artystyczny rejs jachtem żaglowym. Polscy twórcy wybiorą się do Antarktyki, a tam będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenia transmitowane na antenie Trójki.
Audio
  • Bartosz Stróżyński o wyprawie Trzy sztuki w Antarktyce (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Film, fotografia i muzyka - jak te trzy sztuki sprawdza się w warunkach arktycznych?
Film, fotografia i muzyka - jak te trzy sztuki sprawdza się w warunkach arktycznych? Foto: pixabay/mynzman

Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest fotograf Bartosz Stróżyński. A o jakie trzy sztuki chodzi? - W trakcie naszej wyprawy powstanie film. Do tego będą też zdjęcia wykonane techniką fotograficzną sprzed 150 lat i jeszcze pierwszy koncert polskiego artysty w Antarktyce - opowiadał w Trójce Bartosz Stróżyński.

Oprócz niego w wyprawie wezmą udział Adam Nowak (lider zespołu Raz, Dwa, Trzy) i aktor Olaf Lubaszenko. W załodze będzie też reprezentant Programu Trzeciego Polskiego Radia - Paweł Drozd.

Początek wyprawy już 12 lutego. Pomysłodawca akcji zapowiadał liczne jej atrakcje. - Zabieramy tam sprzęt koncertowy, rozstawimy go w jakimś pięknym miejscu między lodowcami. Adam Nowak usiądzie z gitarą i zagra koncert, który będzie transmitowany w Trójce - zdradził. 

Co jeszcze planują uczestnicy rejsu? Jak idą przygotowania i jak można włączyć się w wyprawę? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znaleźć można w nagraniu audycji. Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzący: Katarzyna Pruchnicka
Gość: Bartosz Stróżyński (fotograf)
Data emisji: 7.01.2017
Godzina emisji:
08.20

ei/bch

Czytaj także

Islandia jak nieuleczalna i przyjemna choroba

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2016 22:03
- Islandia to moja choroba nieuleczalna, ale bardzo przyjemna, jak niewiele z chorób. To trwa do dnia dzisiejszego i zaczęło się od śledzi - mówi Hubert Klimko-Dobrzecki, autor książki "Zostawić Islandię".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Twarze tajfunów i twarze pomocy

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2017 16:00
- Na Filipinach zobaczyłam, jak trudno jest pomagać mądrze. Z takiego trochę hippisa, który żyje na plaży i cały dzień pomaga ludziom, po paru tygodniach zaczęłam się zamieniać w osobę, która prowadzi swój własny projekt - opowiadała Małgorzata Szumska, autorka książki "Twarze Tajfunu".
rozwiń zwiń