Południe Tajlandii, czyli wypoczynek idealny

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2017 11:10
Nie ma co ukrywać, że tu na południu Tajlandii każdy może znaleźć czas na relaks i nic nie robienie, niezależnie od tego, czy ma właśnie wakacje, zwykłą przerwę w pracy, czy jest w trakcie podróży.
Audio
  • Południe Tajlandii, czyli wypoczynek idealny (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Plaża w Tajlandii
Plaża w TajlandiiFoto: Tomasz Gorazdowski

- W moim przypadku to odstępstwo od reguły, ale trzeba było spróbować. Południowe wyspy Tajlandii są cichym, nieodkrytym rajem na Ziemi - mówi Tomasz Gorazdowski. I dodaje, że kolor wody można opisać jako różne odcienie turkusu.

Zapraszamy do wysłuchania relacji Tomasza Gorazdowskiego.

***

Tomasz Gorazdowski rozpoczął 3-miesięczną podróż po Azji. Po wyruszeniu z Timoru Wschodniego różnymi środkami transportu przemieszcza się przez m.in. Malezję, Laos, Kambodżę i Birmę, by dotrzeć do Bhutanu. Relacji naszego dziennikarza można słuchać na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku o godz. 8.40. Zapraszamy też na stronę kierunekazja.polskieradio.pl.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Marcin Łukawski
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 1.03.2017 
Godzina emisji: 8.42

mp/fbi

Czytaj także

Smakowita tradycyjna kuchnia z wyspy Bali

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 12:00
- Oryginalna kuchnia balijska jest zdecydowanie ostra. Jeśli miałbym polecić jedno tradycyjne danie, to byłby to grillowany mielony kurczak na patyku - mówi Tomaszowi Gorazdowskiemu kucharz z wyspy Bali.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Singapur. Azjatycka Szwajcaria z orientalnym klimatem

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2017 13:49
Jak to możliwe, że w ciągu zaledwie 50 lat ten kraj, bez bogactw naturalnych, na niewielkiej przestrzeni, z niedużą liczbą ludności, stał się najbardziej rozwiniętym państwem świata - zastanawia się Tomasz Gorazdowski, który podczas swój azjatyckiej podróży dotarł właśnie do Singapuru.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Singapur. Jedzenie, które olśni każdego

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2017 10:01
Singapur to miejsce, w którym miłośnicy jedzenia mogą poczuć się jak w niebie za życia. Tysiące stoisk, restauracji. Jedzenie każdego typu i o każdej porze.
rozwiń zwiń