Jak wygląda prawdziwy masaż tajski?

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 15:00
- Po dobrym tajskim masażu można pozbyć się bólu, choć typowe tajskie masowanie jest czasem dla niektórych klientów zbyt mocne. No ale nie można oczekiwać, że to będzie masaż relaksujący - mówi specjalista ds. masażu, którego Tomasz Gorazdowski spotkał w Tajlandii.
Audio
  • Jak wygląda prawdziwy masaż tajski? (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Turyści podczas masażu w Tajlandii
Turyści podczas masażu w TajlandiiFoto: Tomasz Gorazdowski

- W Tajlandii masowanym można być prawie na każdej ulicy, na wsi, na stacji kolejowej czy w hotelu - zauważa Tomasz Gorazdowski i przekonuje, że po tajskim masażu człowiek czuje się wprost rozanielony...

Jaki masaż powinien wybrać turysta? I jaki rodzaj masażu jest w Tajlandii najbardziej popularny? Zapraszamy do wysłuchania relacji Tomasza Gorazdowskiego.


fot. Tomasz Gorazdowski fot. Tomasz Gorazdowski

***

Tomasz Gorazdowski rozpoczął 3-miesięczną podróż po Azji. Po wyruszeniu z Timoru Wschodniego różnymi środkami transportu przemieszcza się przez m.in. Malezję, Laos, Kambodżę i Birmę, by dotrzeć do Bhutanu. Relacji naszego dziennikarza można słuchać na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku o godz. 8.40. Zapraszamy też na stronę kierunekazja.polskieradio.pl.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Marcin Łukawski
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 6.03.2017 
Godzina emisji: 8.42

fbi/mk

Czytaj także

Południe Tajlandii, czyli wypoczynek idealny

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2017 11:10
Nie ma co ukrywać, że tu na południu Tajlandii każdy może znaleźć czas na relaks i nic nie robienie, niezależnie od tego, czy ma właśnie wakacje, zwykłą przerwę w pracy, czy jest w trakcie podróży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tajlandia. Jak dbać o raj na Ziemi?

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 10:00
Tajlandia. Każdy, kto tu przyjeżdża, od razu rozumie, dlaczego ten kraj jest tak popularny. Ludzi olśniewają jedzenie, klimat, dżungla, morze i wyspy.
rozwiń zwiń