X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wakacje z pupilem. Jak je zaplanować?

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2017 15:11
Urlop z pupilem, wspólna podróż czy tymczasowa opieka? Zanim zdecydujemy się na wakacje, sprawdźmy, co będzie dobre dla naszego zwierzaka. 
Audio
  • Poszukiwania sposobu na wakacje ze zwierzakiem (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Poszukiwania sposobu na wakacje ze zwierzakiem
Poszukiwania sposobu na wakacje ze zwierzakiem Foto: pixabay/iannnnn

Podejmując decyzję o urlopie z pupilem, warto zrobić przegląd przyjaznych miejsc. Najłatwiej mają właściciele psów. Aleksandra Okrasa z portalu Piesnaurlopie.pl opowiada, jak może wyglądać oferta wypoczynku z psem, gdzie możemy zabrać psa bezpłatnie, a kiedy jest on traktowany jak turysta.

Właściciele kotów mają trudniej ze względu na kocią naturę. – Dla kota wyjazd ze swojego terytorium, czyli z miejsca, w którym czuje się bezpiecznie i które ma oznaczone swoimi zapachami, zawsze będzie stresem. Koty nie lubią podróżować – mówi zoopsycholog Antonina Kondrasiuk.

Jak opiekować się egzotycznymi zwierzętami podczas wakacji? Z jakimi zwierzętami można podróżować i jak zadbać o ich komfort w podróży? Podpowiedzi oraz inspiracje znajdą Państwo w naszej audycji.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek 
Prowadzi: Marcin Łukawski
Autor: Magdalena Karczewska
Goście: Aleksandra Okrasa (autorka projektu Piesnaurlopie.pl), Antonina Kondrasiuk (zoopsycholog), Małgorzata Moskwa-Wodnicka (radna miasta Łodzi, inicjatorka Platformy Ogłoszeń Tymczasowej Opieki nad Zwierzętami), Paweł Thoma (inicjator Centrum Entomologii oraz Zwierząt Egzotycznych)
Data emisji: 5.07.2017 
Godziny emisji: 7.40

kc/iwo

Czytaj także

Podróż ze zwierzętami. O czym trzeba pamiętać?

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 13:14
Paszporty zwierzęce, szczepienia, specjalne kuwety… Przewóz zwierząt trzeba dobrze zaplanować, można też powierzyć go firmom, zajmującym się tym profesjonalnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warto wyjechać na wakacje po sezonie. Lepsza nie tylko cena

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2016 16:39
- Biorę urlop na początku września i nie wiem jaki region Polski wybrać, bo jest tak dużo atrakcji i tyle się dzieje. Każda część naszego kraju ma bardzo ciekawą ofertę turystyki aktywnej i zdrowotnej - mówi Jacek Janowski z Polskiej Organizacji Turystycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego warto wychowywać dzieci ze zwierzętami?

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 14:29
Jak pokazują badania, obecność zwierząt w domu ma szczególnie dobry wpływ na dzieci. - Gdyby nie zwierzęta w naszym życiu, byłoby ono puste. I to nie tylko psy, koty konie, ale także patyczaki, myszki czy rybki - opowiadała weterynarz Małgorzata Głowacka.
rozwiń zwiń