X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy pierścionek "po babci" może mieć sporą wartość finansową?

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 13:33
– Biżuteria ma większą wartość niż kiedyś, jak ją kupowaliśmy. Jest to długofalowa lokata kapitału – mówi w Trójce Beata Paluch z galerii Desa.
Audio
  • Czy pierścionek „po babci” może mieć sporą wartość finansową? (Zapraszamy do Trójki - ranek/Trójka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: DenisProduction.com/Shutterstock

Biżuteria odziedziczona po przodkach ma z pewnością dużą wartość sentymentalną. Wraz z upływającym czasem domowe "skarby" zwiększają wartość finansową. – Stara biżuteria jest wyceniana na podstawie tego, z czego i w jaki sposób jest wykonana – podkreśla Renata Olszewska z antykwariatu biżuterii Antique&Art.

Jakie tajemnice mogą skrywać kilkudziesięcioletnie pierścionki? Czym różni się dzisiejsza biżuteria od tej wykonywanej w przeszłości? Czy łatwo rozstać się z przedmiotem, do którego przywiązaliśmy się przez lata?

Na te i inne pytania odpowiedzi szukała Paulina Kozion. Wśród jej rozmówców znaleźli się eksperci w tej dziedzinie, jak również osoby, które odziedziczyły wiekową biżuterię.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Marcin Łukawski
Autor: Paulina Kozion
Data emisji: 5.12.2017
Godziny emisji: 6.23

kw/gs

Czytaj także

Wypłata bez pracy. Wsparcie czy demotywacja?

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 10:00
Organizacja GiveDirectly stworzona przez firmy z Doliny Krzemowej postanowiła wypłacać pieniądze wszystkim Kenijczykom. To tzw. bezwarunkowy dochód podstawowy. Celem projektu jest podniesienie poziomu życia najuboższych. Nie wszyscy jednak są zachwyceni taką inicjatywą.
rozwiń zwiń