X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Każdy kocha te dzieci". Mikołajki i jasełka w Piszkowicach

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2017 13:42
Kilka lat temu dzięki hojności naszych słuchaczy udało się uratować Zakład Leczniczo-Opiekuńczy w Piszkowicach, do którego trafiają bardzo ciężko chore, często porzucone przez rodziców dzieci.
Audio
  • "Każdy kocha te dzieci". Mikołajki i jasełka w Piszkowicach (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Marcin Pośpiech z podopiecznymi Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach
Marcin Pośpiech z podopiecznymi Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w PiszkowicachFoto: PR

Dzięki działaniom Trójki zmieniono prawo i podopieczni zakładu mogą dostawać od państwa pieniądze na pobyt w ośrodku. Obecnie sytuacja placówki jest znacznie lepsza niż jeszcze kilka lat temu, ale wciąż daleka od ideału.

Dziennikarz Trójki Marcin Pośpiech odwiedził niedawno dzieci przebywające w Piszkowicach i podziwiał przygotowane przez nie przedświąteczne jasełka. Reporter rozmawiał na miejscu z podopiecznymi ośrodka i ich opiekunami. – Staramy się, by dzieci mniej cierpiały. Każdy pracownik daje im cząstkę siebie. Każdy kocha te dzieci – powiedziała do Trójkowego mikrofonu jedna z pracownic placówki.

Zapraszamy do wysłuchania relacji z Piszkowic, a także odwiedzenia strony internetowej, na której można znaleźć informacje o formach wsparcia ośrodka.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Marcin Łukawski
Autor: Marcin Pośpiech
Data emisji: 12.12.2017 
Godziny emisji: 7.44

iwo/mk