Zapraszamy do Trójki - ranek

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2008 06:00
Przedstawiamy informacje z kraju i zagranicy. Ciekawostki, praktyczne porady, interesujące komentarze. Czekamy także na Państwa opinie. ranek@polskieradio.pl

Panowie w smokingach, panie w długich sukniach, a na scenie orkiestra - wielkie, eleganckie bale karnawałowe wcale nie wyszły z mody. Mimo, że teraz królują dyskoteki i prywatne imprezy, to są i tacy, którzy marzą o przeżyciu zabawy, jaką znają tylko z książek. O balach - w porannej audycji.

A skoro o balach to i o ... "zakładowych zabawach choinkowych". Mikołaj rozdający prezenty, po które trzeba było czekać w długiej kolejce, choinka z papierowymi łańcuchami, zrobionymi przez dzieci... Tak wyglądały zabawy choinkowe organizowane kilkanaście lat temu przez zakłady pracy. A teraz? Okazuje się, że coraz więcej przedsiębiorstw powraca do tej tradycji...

Będzie też relacja naszego specjalnego wysłannika do Gruzji.

Poza tym prasa, rozrywka, porady Henryka Sytnera i nasz cykl "Kocham samochody".

 

Zapraszam

Marcin Łukawski

Zobacz więcej na temat: dzieci Gruzja mod

Czytaj także

Striptiz z desperacji na otwarcie zabaw w Wenecji

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2010 08:15
Rusza wenecki karnawał: oficjalnie rozpocznie go "lot anioła" w niedzielne południe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karnawał w Rio

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2010 21:00
Mieszkańcy Rio de Janeiro lata swego życia odliczają według liczby karnawałów, w kórych uczestniczą. U nas karnawał zamilkł dawno temu. Co tracimy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

klub trójki

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2008 00:00
Już Ostatki. Rozpoczniemy dziś w nocy ostatni dzień karnawału. Ale czy my jeszcze bawimy się podczas karnawału, organizujemy bale, zabawy, spotkania?
rozwiń zwiń