Zapraszamy do Trójki - ranek

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2008 06:00
Poranna audycja "Zapraszamy do Trójki" codziennie od 6:00. Przedstawiamy informacje z kraju i zagranicy. Ciekawostki, praktyczne porady, interesujące komentarze.

Zastrzyk - i nikotynowy nałóg z głowy?
Taką nadzieję mają szwedzcy naukowcy, którzy pracują nad specjalną szczepionką dla palaczy. Czy sprawa faktycznie okaże się prostym rozwiązaniem dla milionów nałogowców?

Ekoprodukty są w modzie.
Polacy coraz chętniej kupują energooszczędny sprzęt RTV i AGD, ekokosmetyki... ale największą popularnością cieszy się ekożywność.
Niektórzy próbują to wykorzystać. Wielu przedsiębiorców oszukuje klientów, wmawiając im, że sprzedawany produkt jest ekologiczny...

Polskie kolarstwo od lat czeka na gwiazdę pokroju Ryszarda Szurkowskiego, Czesława Langa, czy Zenona Jaskuły. Czy może zostać nią zostać 18 letni Michał Kwiatkowski? Wiele wskazuje, że tak. W ubiegły piątek został mistrzem świata juniorów w wyścigu indywidualnym na czas. Jest także mistrzem Europy w wyścigu ze startu wspólnego.

O tym wszystkim - w porannej audycji.

Będzie też prasa - krajowa i zagraniczna, a przed 9 - Haiku.

 

Zapraszam - Marcin Łukawski

Czytaj także

Miał być całkowity zakaz, wyszło liberalne prawo

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2010 06:21
"Dzięki PO, Sejm przegrał ze zdrowiem publicznym" - tak Bolesław Piecha komentuje nowelizację prawa antynikotynowego. Ustawa liberalizuje obowiązujące przepisy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Papierosy elektroniczne nie są nieszkodliwe?

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2010 11:51
Nie ma dowodów na to, że elektroniczne papierosy mniej szkodzą zdrowiu od zwykłych - z taką tezą wystąpiła grupa naukowców z Grecji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zakaz palenia w miejscach publicznych: ustawa z poprawkami

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2010 22:52
Sejm uchwalił nowelizację ustawy o ochronie zdrowia wprowadzającą zakaz palenia papierosów w wielu miejscach publicznych, w tym w lokalach gastronomicznych i rozrywkowych. Za zmianami głosowało 217 posłów, 165 było przeciw, a 48 wstrzymało się od głosu.
rozwiń zwiń