7 listopada 2007

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2007 06:00
Budżet - to jedno z pierwszych wyzwań, z którymi zmierzy się nowy rząd. Konstytucyjny termin, w którym ustawa budżetowa musi zostać uchwalona mija z końcem stycznia.

Tymczasem nie wiadomo jeszcze, czy Platforma do przedstawionego projektu nie będzie chciała wprowadzić poprawek. Wtedy może nie zdążyć, a to da prezydentowi prawo do rozwiązania parlamentu. O tym w porannej audycji.

Biszkoptowa afera w szkole podstawowej numer osiem w Trzebini! I, na szczęście, nie chodzi o znikające w niewyjaśnionych okolicznościach ze szkolnego sklepiku biszkopty. Chodzi o psa. O biszkoptową labradorkę. Kilka tygodni temu w szkole ruszyła dogoterapia. Suczka, która wabi się właśnie "Afera" pomaga niepełnosprawnym uczniom wracać do zdrowia.

Polecimy Państwu kolejny trójkowy koncert.

Będą Urywki z rozrywki, zajrzymy też do prasy - krajowej i zagranicznej.

Poranna audycja "Zapraszamy do Trójki" codziennie od 6:00. Przedstawiamy informacje z kraju i zagranicy. Ciekawostki, praktyczne porady, interesujące komentarze. W Salonie Politycznym Trójki goście - nie tylko, choć przede wszystkim, ze świata polityki.
Czekamy także na Państwa opinie. ranek@polskieradio.pl

Zapraszam

Marcin Łukawski

Zobacz więcej na temat: biszkopt

Czytaj także

Pies terapeuta

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2008 17:25
"Pies terapeuta i przyjaciel rodziny" -książka pod takim tytuem zainteresuje zapewne nie tylko miłośników czworonogów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dogoterapia

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2008 17:25
To jedna z najbardziej naturalnych form rehabilitacji osób niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo- dogoterapia. Specjalnie przeszkolone psy w bezpośrednim kontakcie mają znakomity wpływ na zdrowie i psychikę człowieka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polskie finanse publiczne są niestabilne"

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2010 08:30
Całkowite zadłużenie Polski przekracza 220 procent Produktu Krajowego Brutto.
rozwiń zwiń