Zapraszamy do Trójki - ranek

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2008 06:00
Poranna audycja "Zapraszamy do Trójki" codziennie od 6:00. Przedstawiamy informacje z kraju i zagranicy. Ciekawostki, praktyczne porady, interesujące komentarze...

W porannej audycji - relacja z koncertu AYO w Trójce.

Pomoc weterynaryjna tylko do godz. 20?! W Elblągu nie ma całodobowej lecznicy dla zwierząt. Jeśli zwierzę nagle zachoruje, jego właściciel może nie znaleźć żadnej pomocy. Inspektorat weterynaryjny twierdzi, że w ponad 130 tysięcznym mieście powinno być pogotowie weterynaryjne. Powinno. Ale nie ma.

Osiedlowe parkingi pękają w szwach. Samochodów przybywa z miesiąca na miesiąc. Kierowcy parkują samochody gdzie popadnie, nie zwracając uwagi na zakazy. Jest to szczególnie niebezpieczne w przypadku zastawiania drogi pożarowej. O tym także w porannej audycji.

Będzie też prasa - krajowa i zagraniczna. Spotkanie z redaktorem Jerzym Jachowiczem. A przed 9 - w Urywkach z rozrywki - Filip Jaślar.

 

Zapraszam - Adam Piśko

Zobacz więcej na temat: Elbląg parkingi

Czytaj także

Weterynarze zapładniają ludzi metodą in vitro

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2010 06:34
W polskich ośrodkach przeprowadzających zapłodnienia pozaustrojowe metodą in vitro pracują weterynarze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy opłaty za parkowanie w zaspach powinny być zawieszone?

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2010 12:00
Warszawa na walkę z zimą wydała 80 milionów złotych. Zdaniem kierowców efektów wydatków nie widać. Śnieg nie jest wywożony, zatem zaparkować nie można. Ale płacić - trzeba! W Szczecinie i Słupsku opłaty były zawieszone, w większości miast nie...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pieskie życie w upale

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2010 06:20
Wyobraźmy sobie, że przy trzydziestu stopniowych upałach ubieramy się w gruby sweter, cały dzień spędzamy na słońcu, a do tego niewiele pijemy.
rozwiń zwiń