Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2007 06:00
„Trójka przekracza granice” to największy projekt podróżniczy w historii radia w Polsce. Czterech reporterów Trójki na miesiąc rozjechało się w cztery strony świata. Dziś połączymy się z naszym wysłannikiem, który jest w Afryce.

To jednak nie projekt wakacyjny. To dziennikarskie, reporterskie wyzwanie, by zobaczyć, zrozumieć i opisać miejsca, kultury i zwyczaje, do których większość z nas nie ma na co dzień dostępu.

Dziś połączymy się z naszym wysłannikiem, który spróbuje odpowiedzieć na pytanie, co gnębi kontynent afrykański, czyli z Dariuszem Rosiakiem.

Przygotowaliśmy także dla Państwa relację po sobotnim meczu. Polacy zremisowali z Portugalią! Będzie też jeszcze jedno wspomnienie sportowe.

Zapraszam do słuchania Marcin Łukawski

Czytaj także

Aukcja dla Afryki - piątek o 16:00

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2007 11:13
Z Ugandy, Zambii i Malawi nasza wysłanniczka, Helena Gołdon przywiozła dla słuchaczy Programu Trzeciego afrykańskie zabawki, tykwę z ryżem, rzeźby i piłki z liści bananowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka Przekracza Granice 2!

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2008 12:33
Startujemy po raz drugi. Jednocześnie z kilku miejsc, z czterech kontynentów! W poniedziałek i wtorek Robert Kantereit i Paweł Homa zapraszają do Buenos Aires.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Afryka poza siecią

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2009 10:44
Awaria podwodnego kabla telekomunikacyjnego odcięła dostęp do internetu użytkownikom w zachodniej Afryce.
rozwiń zwiń