X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piknik Krakowski, czyli śniadanie w zieleni

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2019 07:28
 – W Krakowie pogoda w tym roku jest tropikalna, więc zapraszamy wszystkich mieszkańców, ale też turystów, żeby wyjść, spędzić czas pośród zieleni – zachęca Michał Zalewski, rzecznik Krakowskiego Biura Festiwalowego, do udziału w Pikniku Krakowskim. 
Audio
  • Gdzie w Krakowie zjeść śniadanie na świeżym powietrzu? (Zapraszamy do Trójki – ranek)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Syda Productions

Piknik Krakowski od 2016 roku skupia miłośników piknikowania w dwóch parkach: Bednarskiego i Krakowskim. Oprócz śniadania na trawie, uczestnicy inicjatywy mogą liczyć także na występy artystyczne i sporty rekreacyjne.

– W tym roku Kraków jest Europejską Stolicą Kultury Gastronomicznej. Kulinarnie w Krakowie dzieje się dużo. Wychodzimy z założenia, że idąc do parku, warto by było również się poruszać i czegoś się nauczyć. Stąd bardzo bogaty program warsztatów – dodaje Michał Zalewski.

Jaki przysmak kryje się pod nazwą "jabłka w szlafroczkach"? Czy rzeczywiście krakowskie śniadanie nie może obejść się bez obwarzanka? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – ranek
Prowadzi: Anna Gacek
Autorka materiału: Paulina Kozion-Bąk
Data emisji: 30.08.2019
Godzina emisji: 7.22

kr/gs

Czytaj także

Rowerem do szkoły. Ruszyła akcja promująca aktywny tryb życia

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2019 07:30
Rowery, hulajnogi, deskorolki, czyli wszystkie pojazdy, które uruchamiają pracę mięśni, od poniedziałku zapełniają szkolne parkingi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ile jeszcze wody upłynie w Wiśle, zanim jej zabraknie?

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2019 07:50
Państwowy Instytut Geologiczny wydał ostrzeżenie o możliwości wystąpienia w połowie sierpnia tzw. niżówki hydrogeologicznej. Oznacza to, że niskie stany wód podziemnych mogą powodować niedobory wody w indywidualnych gospodarstwach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opakowania dla opakowań, czyli niszczący luksus

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 06:30
Producenci żywności i kosmetyków prześcigają się w pomysłach na designerskie kartony, folie i tubki. Tymczasem nowoczesne, często podwójne, a nawet potrójne opakowania poważnie szkodzą środowisku.
rozwiń zwiń