X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pucują, malują - wszystko na Euro

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 12:15
W Polsce trwa wielkie malowanie i czyszczenie przed ME w piłce nożnej. Prócz budowania, remontowania i modernizowania wykonuje się mnóstwo prac, których rezultaty mają przede wszystkim... cieszyć oko.
Audio
  • Malowanie, pudrowanie przed Euro 2012 - audycja Kuby Witkowskiego
Przed Pałacem Kultury i Nauki powstaje Strefa Kibica na UEFA Euro 2012, 18 bm. Jest to największa strefa spośród wszystkich tworzonych na mistrzostwa Euro 2012, zarówno w Polsce jak i na Ukrainie. Jej obszar wynosi 120 000 m2. Warszawa, 18.05.2012.
Przed Pałacem Kultury i Nauki powstaje Strefa Kibica na UEFA Euro 2012, 18 bm. Jest to największa strefa spośród wszystkich tworzonych na mistrzostwa Euro 2012, zarówno w Polsce jak i na Ukrainie. Jej obszar wynosi 120 000 m2. Warszawa, 18.05.2012. Foto: fot. PAP/Rafał Guz

W prace zaangażowali się także kolejarze, którzy starają się przykryć wszystko to, co do tej pory raziło. - To są prace polegające między innymi na malowaniu pasów bezpieczeńswta na peronach, semaforów, zapór, rogatek - wyjaśnia rzecznik spółki PKP PLK Krzysztof Łańcucki.

Poznań nie pozostaje w tyle. - Powstały nowe skwery, drogi rowerowe, te zmiany wpływają na wygląd miasta - podkreśla Tomasz Libich z Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu

Warszawiacy zauważyli także ekipy na Moście Poniatowskiego. - Cały czas go pucują, malują latarnie, barierki, były czarne, będą białe, nie wiadomo dlaczego. To tylko tak na Euro, na pokaz - komentują.

Przechodnie są sceptyczni także co do trwałego powodzenia tych zabiegów. Ich zadaniem akty wandalizmu i brak codziennej dbałości zarządców doprowadzą wszystko do poprzedniego, szaro-brudnego stanu.

A może cała nadzieja w monitoringu? Wysłuchaj całej audycji przygotowanej przez Kubę Witkowskiego, w której wypowiadał się także Łukasz Oleszczuk ze Stowarzyszenia Integracji Stołecznej Komunikacji (SISKOM).

Porannego pasma "Zapraszamy do Trójki" można słuchać od poniedziałku do soboty między 6 a 9.

(asz)

Czytaj także

NIK chwali Wrocław za przygotowania do Euro 2012

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2012 12:29
Najwyższa Izba Kontroli pozytywnie oceniła przygotowania Wrocławia do tegorocznych piłkarskich mistrzostw Europy - poinformowała Julia Wach z biura prasowego wrocławskiego magistratu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stadiony gotowe, autostrady pod znakiem zapytania

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2012 01:01
W środę pozostanie 100 dni do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw Europy. Wiadomo już, że wszystkie polskie stadiony będą gotowe, gorzej z autostradami i połączeniami kolejowymi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak będą pracowali dziennikarze w czasie Euro?

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 18:00
Podczas każdego meczu wykorzystane zostaną 32 kamery, które zarejestrują wydarzenia mające miejsce na boisku oraz wokół niego. Jak będzie wyglądała praca dziennikarzy podczas tych wydarzeń, sprawdził Radomir Wit.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbyt wiele wagi przykładamy do tych mistrzostw

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 10:10
- To są tylko mistrzostwa piłkarskie, a problemy dotyczące regulacji zawodów, przyszłości emerytur są znacznie poważniejsze i długoterminowe - mówi w Trójce Tomasz Wróblewski, redaktor naczelny "Rzeczpospolitej”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy odniesiemy sukces na Euro 2012?

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 10:18
Adam Godlewski ( tygodnik "Piłka Nożna”): Dla mnie Polska jest faworytem w grupie A i myślę, że nie tylko ja byłbym zdziwiony, gdyby "Biało-Czerwonych” zabrakło w drugiej fazie turnieju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komisja śledcza ws. autostrad? PiS złożyło wniosek

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 16:40
Komisja miałaby zbadać opóźnienia w realizacji płatności za wykonane prace przy realizacji inwestycji budowy dróg ekspresowych i autostrad w latach 2007-2012.
rozwiń zwiń