X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Samotny żeglarz z przygodami

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012 09:28
Czy na Oceanie Atlantyckim, wypatrując portu, można pamiętać, że dziś 6 grudnia i myśleć o prezentach? Kuba Strzyczkowski przekonuje, że to całkiem możliwe.
Audio
Kuba Strzyczkowski na pokładzie jachtu Delphia Trójka
Kuba Strzyczkowski na pokładzie jachtu Delphia TrójkaFoto: fot. M. Łukawski/PR

- Jak sześciolatek myślałem o lornetce, zaczarowanej i z namiernikiem, która pozwoliłaby widzieć wokół samych dobrych ludzi i dobre uczynki - opowiada rozmarzony trójkowy żeglarz.

Do mety Kubie Strzyczkowskiemu pozostało już niespełna 400 mil, czyli jakieś 3 dni żeglugi. Ale po zejściu na ląd Gwadelupy Trójkowy wilk morski nie uda się na zasłużone wakacje, bo przecież zbliżają się doroczne trójkowe licytacje!

Samotny rejs Pana Kuby - bądź na bieżąco >>>

Dlaczego Kuba od środy próbuje złowić karpia atlantyckiego i jak poradził sobie z maleńką awarią – uszkodzeniem pełzacza grota? Posłuchaj całej rozmowy, a także kolejnych relacji z Rejsu Pana Kuby >>>

Czytaj także

Kuba Strzyczkowski: mój charakter staje się coraz lepszy

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 17:10
Samotny żeglarz jest już za półmetkiem. - Do mety zostało mi około 1 200 mil morskich. Myślę, że za tydzień już powolutku, powolutku, będę wyglądał brzegu, upragnionej Gwadelupy - mówi Kuba Strzyczkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Strzyczkowski: lądu jeszcze nie widać

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 17:12
- Nawet w trudniejszych sytuacjach staram się uśmiechać do świata, do siebie i szukać pozytywów. Gwadelupa jest daleko, choć jednocześnie już tak blisko - pozostały mi 1044 mile - opowiada redaktor-żeglarz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Port mi się po prostu należy"

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2012 18:46
- Wpływam w dość rozległy wyż, w którym prawie nie ma wiatru. Na szczęście to tylko jeden dzień i jutro już ma wiać z prędkością ponad 20 węzłów - opowiada Kuba Strzyczkowski, który samotnie żegluje po Atlantyku.
rozwiń zwiń