Artur Andrus rymował na dworcu: jak w Poznaniu dużo śniegu, jedź do Kołobrzegu

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2013 09:40
- Nigdy w życiu nie odczułem na sobie takiej odpowiedzialności, jak podczas bezpiecznego odprowadzania podróżujących do pociągu - mówił Piotr Baron, który na stacji Toruń Główny, wraz z Adamem Nowakiem z zespołu Raz Dwa Trzy, zapowiadał przyjazdy i odjazdy.
Audio
  • Artur Andrus rymował na dworcu: jak w Poznaniu dużo śniegu jedź do Kołobrzegu (zapraszamy do Trójki - ranek)
Artur Andrus
Artur AndrusFoto: W. Dorosz/Polskie Radio

Dziennikarze Trójki i zaprzyjaźnieni z nami artyści 1 kwietnia od południa, przez godzinę, zapowiadali przyjazdy i odjazdy pociągów. Akcja "Pociągi pod Trójkowym nadzorem" odbyła się w Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

- Jak w Poznaniu dużo śniegu, wsiądź i jedź do Kołobrzegu - zachęcał na stacji w Poznaniu Artur Andrus, który o odjazdach i przyjazdach pociągów informował, wspierany przez Hannę Banaszak. Pasażerowie podkreślali, że taki sposób obchodzenia 51. urodzin Trójki bardzo przypadł im do gustu. - Gdyby tak było na co dzień, na dworcach byłoby znacznie przyjemniej - podkreślali pasażerowie.

Umieszczajcie swoje fotografie z poniedziałkowej akcji w specjalnie przygotowanej do tego aplikacji "Pociąg do Trójki", która znajduje się na Facebooku: "Trójka - Program 3 Polskiego Radia" . Stwórzmy razem niezwykły album! Najciekawsze, najbardziej kreatywne i zabawne zdjęcia nagrodzimy. Zapraszamy!

Rozkład jazdy wyglądał następująco:

Kraków Główny Artur Orzech

Lublin Hirek Wrona i Romuald Lipko

Poznań Główny Artur Andrus i Hanna Banaszak

Toruń Główny Piotr Baron i Adam Nowak

Warszawa Centralna Wojciech Mann i Magda Umer

Warszawa Wschodnia Maria Czubaszek i Urszula Dudziak

Wrocław Główny Marek Niedźwiecki i Anna Maria Jopek

Tak świętowaliśmy 50. urodziny Trójki >>>

Pomocy w zorganizowaniu akcji "Pociągi pod Trójkowym nadzorem" udzieliły spółki należące do Grupy PKP-PKP SA, PKP Polskie Linie Kolejowe, PKP Intercity oraz TK Telekom. Akcję wsparli także przedstawiciele spółki Przewozy Regionalne.

Czytaj także

Stworzyliśmy niezwykły album "Pociągi pod Trójkowym nadzorem"!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 12:02
51. urodziny obchodziliśmy nietypowo. 1 kwietnia dziennikarzy Programu Trzeciego oraz artystów zaprzyjaźnionych z Trójką można było usłyszeć na siedmiu dworcach kolejowych w Polsce. Dzięki Państwu powstał niezwykły album "Pociągi pod Trójkowym nadzorem". Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Jethon: takie pomysły rodzą się przypadkiem

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 15:51
- Chcieliśmy 51. urodziny Trójki świętować inaczej. Wyjść do naszych Słuchaczy. Okazuje się, że wyjazd na dworce jest nie najgłupszym pomysłem - mówi dyrektor Programu Trzeciego, o akcji "Pociągi pod Trójkowym nadzorem”.
rozwiń zwiń