X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Artur Andrus rymował na dworcu: jak w Poznaniu dużo śniegu, jedź do Kołobrzegu

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2013 09:40
- Nigdy w życiu nie odczułem na sobie takiej odpowiedzialności, jak podczas bezpiecznego odprowadzania podróżujących do pociągu - mówił Piotr Baron, który na stacji Toruń Główny, wraz z Adamem Nowakiem z zespołu Raz Dwa Trzy, zapowiadał przyjazdy i odjazdy.
Audio
  • Artur Andrus rymował na dworcu: jak w Poznaniu dużo śniegu jedź do Kołobrzegu (zapraszamy do Trójki - ranek)
Artur Andrus
Artur AndrusFoto: W. Dorosz/Polskie Radio

Dziennikarze Trójki i zaprzyjaźnieni z nami artyści 1 kwietnia od południa, przez godzinę, zapowiadali przyjazdy i odjazdy pociągów. Akcja "Pociągi pod Trójkowym nadzorem" odbyła się w Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

- Jak w Poznaniu dużo śniegu, wsiądź i jedź do Kołobrzegu - zachęcał na stacji w Poznaniu Artur Andrus, który o odjazdach i przyjazdach pociągów informował, wspierany przez Hannę Banaszak. Pasażerowie podkreślali, że taki sposób obchodzenia 51. urodzin Trójki bardzo przypadł im do gustu. - Gdyby tak było na co dzień, na dworcach byłoby znacznie przyjemniej - podkreślali pasażerowie.

Umieszczajcie swoje fotografie z poniedziałkowej akcji w specjalnie przygotowanej do tego aplikacji "Pociąg do Trójki", która znajduje się na Facebooku: "Trójka - Program 3 Polskiego Radia" . Stwórzmy razem niezwykły album! Najciekawsze, najbardziej kreatywne i zabawne zdjęcia nagrodzimy. Zapraszamy!

Rozkład jazdy wyglądał następująco:

Kraków Główny Artur Orzech

Lublin Hirek Wrona i Romuald Lipko

Poznań Główny Artur Andrus i Hanna Banaszak

Toruń Główny Piotr Baron i Adam Nowak

Warszawa Centralna Wojciech Mann i Magda Umer

Warszawa Wschodnia Maria Czubaszek i Urszula Dudziak

Wrocław Główny Marek Niedźwiecki i Anna Maria Jopek

Tak świętowaliśmy 50. urodziny Trójki >>>

Pomocy w zorganizowaniu akcji "Pociągi pod Trójkowym nadzorem" udzieliły spółki należące do Grupy PKP-PKP SA, PKP Polskie Linie Kolejowe, PKP Intercity oraz TK Telekom. Akcję wsparli także przedstawiciele spółki Przewozy Regionalne.

Czytaj także

Stworzyliśmy niezwykły album "Pociągi pod Trójkowym nadzorem"!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 12:02
51. urodziny obchodziliśmy nietypowo. 1 kwietnia dziennikarzy Programu Trzeciego oraz artystów zaprzyjaźnionych z Trójką można było usłyszeć na siedmiu dworcach kolejowych w Polsce. Dzięki Państwu powstał niezwykły album "Pociągi pod Trójkowym nadzorem". Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Jethon: takie pomysły rodzą się przypadkiem

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 15:51
- Chcieliśmy 51. urodziny Trójki świętować inaczej. Wyjść do naszych Słuchaczy. Okazuje się, że wyjazd na dworce jest nie najgłupszym pomysłem - mówi dyrektor Programu Trzeciego, o akcji "Pociągi pod Trójkowym nadzorem”.
rozwiń zwiń